Final Fantasy 7 Rebirth یک تخفیف بزرگ برای اولین بار دریافت می کند

Final Fantasy 7 Rebirth قیمت خرده فروشی 70 دلاری خود را از زمان عرضه در فوریه تا کنون حفظ کرده است. در نهایت می توانید در انحصاری PS5 در آمازون و گیم استاپ صرفه جویی کنید و هر دو خرده فروش قیمت را برای مدت محدودی به 55 دلار کاهش دادند. از آنجایی که این اولین تخفیف از زمان عرضه است، ما تعجب نخواهیم کرد که شاهد تمام شدن سهام، به خصوص در آمازون باشیم، با توجه به اینکه خرده‌فروش آنلاین همچنان پوسته‌های کنترلر DualSense با تم Final را با بازی ارائه می‌کند.


بسته به موقعیت مکانی خود، می توانید با عضویت در پرایم، ارسال رایگان یک روزه یا یک روزه در آمازون دریافت کنید. شایان ذکر است که در حالی که ارسال رایگان برای همه در آمازون در دسترس است، برای سفارش از GameStop باید ۷۹ دلار یا بیشتر هزینه کنید تا واجد شرایط ارسال رایگان شوید. گفته می شود، می توانید به صورت آنلاین سفارش دهید و آن را از فروشگاه GameStop محلی خود تحویل بگیرید. GameStop نسخه‌های دست دوم Rebirth را به قیمت 50 دلار می‌فروشد، در صورتی که می‌خواهید کمی بیشتر پس انداز کنید و از بازی‌های دست دوم مهم نیست.

Rebirth، دنباله‌ی Final Fantasy 7 Remake، در بررسی ما امتیاز 8/10 را کسب کرد. Tamoor Hussain منتقد می‌نویسد: «خوشبختانه، آنچه Final Fantasy Rebirth موفق می‌شود در کسوف کردن چیزی که در آن غرق می‌شود، موفق شود. “این یک تجربه بازی با طراحی فوق العاده است که حس آزادی را القا می کند و در عین حال کاوش را به طور معناداری پاداش می دهد. گیم پلی اصلاح شده که هم افزایی شخصیت ها را به نقطه کانونی تبدیل می کند، روح تازه ای به مبارزات روان و رضایت بخش می بخشد و در عین حال مضامین اصلی داستان را تقویت می کند. به عنوان یک بازی که دارای وظیفه غیرقابل رشک بردن یکی از قوی ترین میراث ها، فصل دوم است.

بخوانید  Gotham Knights امروز حالت های چند نفره جدید را در یک به روز رسانی رایگان اضافه می کند

Final Fantasy 7 Rebirth تنها بازی Square Enix نیست که با بهترین قیمت به فروش می رسد. طرفداران سریال های شناخته شده Square Enix نیز می توانند جمع آوری کنند Final Fantasy 16، آخرین نسخه اصلی، تنها با 35 دلار در آمازون و گیم استاپ.

در عین حال، هیولاهای اژدها کوئست: شاهزاده سیاه، یک انحصاری Nintendo Switch که از زمان انتشار آن در دسامبر گذشته تا حد زیادی در خرده‌فروشی‌های بزرگ در دسترس نبود، در انبار بازگشته و در آمازون و GameStop به 40 دلار کاهش یافته است. توجه: آمازون “به طور موقت موجود نیست” اما همچنان می توانید آن را سفارش دهید. با این حال، ممکن است لازم باشد روی «فروشندگان دیگر در آمازون» کلیک کنید تا قیمت 40 دلاری را دریافت کنید، زیرا این فهرست گاهی اوقات برای فروشندگان شخص ثالث پیش‌فرض است.

در نهایت می توانید وارد شوید Star Ocean: The Second Story R با قیمت 35 دلار برای PS5 و Nintendo Switch. بار دیگر، این بهترین قیمت است.

خرید دو یا بیشتر از بازی‌های فهرست شده در زیر، شرایط ارسال رایگان در GameStop را برآورده می‌کند.

معاملات بازی Square Enix: بهترین قیمت ها تا کنون

  • Final Fantasy 7 Rebirth – 55 دلار (70 دلار)
  • فاینال فانتزی 16 – 35 دلار (50 دلار)
  • Dragon Quest Monsters: The Black Prince — 40 دلار (60 دلار)
  • Star Ocean: The Second Story R — 35 دلار (50 دلار)

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر