Final Fantasy 7 Rebirth – چگونه نقشه جادوگر Emerald را بدست آوریم

قوس روایی خاصی در آن وجود دارد فاینال فانتزی 7 تولد دوباره، یکی که به طرز شگفت انگیزی با یک مینی بازی گره خورده است. در مراحل بعدی، حتی می توانید جوایز قدرتمندی کسب کنید. در اینجا راهنمای ما در مورد نحوه دریافت کارت افسانه ای Emerald Witch در Final Fantasy 7 Rebirth است. همچنین، به یاد داشته باشید که این مقاله شامل تباه کننده.

چگونه در بازی Final Fantasy 7 Rebirth کارت Emerald Witch را دریافت کنیم

کارت Emerald Witch می تواند پس از شکست دادن حریف شماره 29 متعلق به شما باشد و به شما امکان می دهد از رتبه Blood Sovereign به رتبه Blood Executioner ارتقا دهید. ما فرآیند کامل را در خود داریم راهنمای حریفان و رتبه بندی.

کجا می توان هیولای آشوب را پیدا کرد

هنگامی که به رتبه Blood Sovereign رسیدید، Chadley به شما اطلاع می دهد که حریف بعدی شما در Nibelheim است. به حیاط باز سمت راست عمارت شینرا بروید تا فردی به نام هیولای آشوب را پیدا کنید که منتظر شماست.

نقشه ای که موقعیت هیولای آشوب را نشان می دهد.
نقشه ای که موقعیت هیولای آشوب را نشان می دهد.

نحوه برنده شدن در مسابقه

هیولای آشوب دوست دارد از کارت هایی مانند Jabberwock و Joker استفاده کند. اساساً، هدف دشمن شما تضعیف و از بین بردن کارت ها است، همه اینها به عنوان یک تغذیه کننده برای جوکر است. این معمولا با Yin & Yang، یک کارت جایگزین دنبال می شود. هنگامی که او با یک کارت در بازی سوئیچ می کند، همچنین قدرت کارت های آسیب دیده را بر اساس ارزش کارتی که جایگزین کرده است، افزایش می دهد. بیایید چند کایمرا حشره وار را فراموش نکنیم، که می توانند به عنوان دهانه های فشار نیز جایگزین شوند و به آن پیپ اضافه کنند.

بخوانید  نتایج بنچمارک AMD Ryzen 9 7950X3D با عملکرد نزدیک به 7950X مشاهده شد

در نهایت، نقشه Final Fantasy 7 Rebirth Emerald Witch وجود دارد. این می تواند متحدان و دشمنان را در الگوی الماسی شکل بپوشاند، بنابراین چیزی است که باید مراقب آن بود.

ما با تمرکز بر روی بهبودهای خودمان مانند Ifrit با این سبک بازی مقابله کردیم. ما حتی زمانی که موفق شدیم یک Loveless را که تقریباً به طور کامل توسط کارت های خودمان احاطه شده بود قرار دهیم، خوش شانس بودیم. شما می توانید در مورد این تاکتیک ها در ما بیشتر بیاموزید راهنمای بهترین کارت ها.

ممکن است چند تلاش لازم باشد، اما قطعاً می توانید به آن برسید.
ممکن است چند تلاش لازم باشد، اما قطعاً می توانید به آن برسید.

جلوه های کارت جادوگر زمرد

کارت جادوگر زمرد دارای ویژگی های زیر است:

  • قدرت +2
  • هزینه رتبه +2
  • باز کردن/افزایش ردیف: الگوی متقاطع
  • توانایی: +2 قدرت برای همه کارت های متحد و دشمن آسیب دیده. الگوی الماسی شکل
جادوگر زمردی طرفداران قدرتمندی دارد.جادوگر زمردی طرفداران قدرتمندی دارد.
جادوگر زمردی طرفداران قدرتمندی دارد.

همانطور که می بینید، کارت Emerald Witch برای قرار دادن B1 یا B2 مناسب است. مطمئناً برخی از خطرات وجود دارد، زیرا این نیز تضمین شده است که کارت های دشمن را از بین ببرد. با این حال، اگر تنظیماتی دارید که از تقویت‌کننده‌های قدرت کارت‌های دشمن ارتقا یافته (مانند Space Ranger یا Adjudicator) استفاده می‌کنند، پس نباید زیاد نگران باشید.

به این ترتیب می توانید کارت Emerald Witch را در بازی Final Fantasy 7 Rebirth دریافت کنید. پس از آن، چادلی شما را از یک چالش نهایی مطلع خواهد کرد: ملکه خون سایه.

زمان اسپویل: هیولای آشوب و افسانه جادوگر زمرد

اگر به این قسمت از روایت خون ملکه نرسیده اید، با مسئولیت خود بخوانید:

  • گفته می شود که ملکه Shadowblood قرن ها پیش بر این سیاره حکومت می کرد. او توسط جادوگر زمرد شکست خورد، که توانست دیگران را جمع کند. گفته می شود که تنها کسی که کارت جادوگر Emerald را در اختیار دارد می تواند قهرمان قدرت شده توسط ملکه Shadowblood را شکست دهد.

  • هیولای آشوب، اگر تا به حال حدس نزده اید، وینسنت ولنتاین است. بله، شما دارید این بازی ورق را علیه او انجام می دهید.

در Final Fantasy 7 Rebirth یک ماجراجویی بزرگ در انتظار شماست. ما در FF7 Rebirth تمام نکات و استراتژی ها را برای شما داریم هاب راهنما.

بخوانید  CoD: Warzone 2 به روز رسانی جزئیات سرعت، حرکت و تغییرات تک تیرانداز