Final Fantasy 7 Rebirth – چگونه از جونو به علفزارها سریع سفر کنیم

به ناچار سفری طولانی و پر حادثه را تجربه خواهید کرد فاینال فانتزی 7 تولد دوباره، یکی که می بیند شما را ترک میدگار برای کشف سرزمین های فراتر. اما اگر برخی از اهداف را در منطقه اولیه فراموش کرده باشید و بخواهید به آنجا بازگردید چه؟ در اینجا راهنمای ما در مورد چگونگی سفر سریع از Juno به Grasslands در Final Fantasy 7 Rebirth است.

نحوه سفر سریع از Juno به Grasslands در Final Fantasy 7 Rebirth

شما می توانید به سرعت از Juno به Grasslands و بالعکس، پس از تکمیل کوئست جانبی Stuck in a Rut سفر کنید. در اینجا خلاصه ای کوتاه آورده شده است:

  • در فصل 2: ​​سفری جدید آغاز می شود، علفزارها را کاوش می کنید.
  • در نهایت، شما وارد معادن Mythril در فصل 3: Deeper into Darkness می شوید.
  • شما از غارها بیرون می آیید تا مناظر منطقه جونو را در فصل 4: طلوع عصر جدید تحسین کنید. با این حال، به زودی متوجه می شوید که راهی برای بازگشت به پریری وجود ندارد. اوه !

نگران نباشید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که تلاش جانبی Stuck in a Rut را شروع کنید که از طرف صاحب مزرعه در Gabe's Ranch است. روستای کوچک خود درست خارج از ورودی Under Junon قرار دارد و کاملاً نزدیک به آن است Junon Chocobo Zone.

آلبوم عکس

تلاش Gabe را بپذیرید (سمت چپ) و این Wainwright (راست) را پیدا کنید.

از کجا می توان چوب خشک شده را برای Wainwright پیدا کرد

پس از صحبت با گیب، او از شما می خواهد که پسری به نام وین رایت را پیدا کنید. از Junon Chocobo برای بالا رفتن از شیب های عمودی استفاده کنید تا زمانی که به کابین Wainwright در شمال شرقی برسید. سپس به Aerith بگویید که او را با جادوی خود بیدار کند.

بخوانید  انتشار Coffee Talk 2 در بازی Xbox پس از اولین روز انتشار

واین رایت از شما می خواهد که سه تکه چوب خشک شده را پیدا کنید، و او یک تصویر برای شما ارائه کرده است:

نقاشی وین رایت ممکن است کمی گیج کننده باشد.
نقاشی وین رایت ممکن است کمی گیج کننده باشد.

اکنون هدف این است که Chocobo خود را سوار کنید و از اقدامات Smell و Scrub آن استفاده کنید. عمل Perfume با نگه داشتن قسمت بالای D-pad انجام می شود و پس از آن یک دایره آبی با یک فلش و همچنین یک خط کم رنگ مشاهده خواهید کرد. از Chocobo بخواهید به سمت این فلش برود و آن را دنبال کنید تا درخشش را روی زمین ببینید. در مرحله بعد، با فشار دادن روی D-pad از Scour استفاده کنید، که باعث می شود Chocobo ناحیه را نوک بزند تا آیتم ظاهر شود.

اگر به جای نقاشی وین رایت به نقشه جهان نگاه کنیم، در اینجا سه ​​مکان وجود دارد:

به همین دلیل است که ما مکان ها را همانطور که در نقشه منطقه ظاهر می شوند علامت گذاری کرده ایم.
به همین دلیل است که ما مکان ها را همانطور که در نقشه منطقه ظاهر می شوند علامت گذاری کرده ایم.

نحوه استفاده از سیستم سفر سریع Junon به Grasslands

هنگامی که هر سه تکه چوب خشک شده را به دست آوردید، آنها را به Wainwright برگردانید. سپس او به شما یک چرخ واگن، تخت واگن و بریس واگن می دهد. آنها را به گیب ببرید و او یک کالسکه chocobo برای شما خواهد ساخت. این کار تلاش Stuck in a Rut را تکمیل می‌کند، که همچنین امتیازات رابطه/قرابت با Aerith را برای شما به ارمغان می‌آورد.

به جایی برگردید که قسمت دوم ماجراجویی شما شروع شد.به جایی برگردید که قسمت دوم ماجراجویی شما شروع شد.
به جایی برگردید که قسمت دوم ماجراجویی شما شروع شد.

کالسکه Chocobo را می توان برای رفت و آمد بین مزرعه گیب و بیلز رنچ استفاده کرد. در بازی Final Fantasy 7 Rebirth از جونو به گراس‌لندز سریع سفر می‌کنید. در فصل‌های بعدی، باید بتوانید از آن برای سفر مستقیم به Under Junon یا Costa del Sol (اگر قبلاً با کشتی کروز سفر کرده‌اید) استفاده کنید. توجه داشته باشید که راه های زیادی برای کاوش در نقشه وسیع جهان وجود دارد، و ما در مورد آنها بحث می کنیم راهنمای روش های سفر سریع.

بخوانید  تاریخ شروع فصل 17 Apex Legends، افسانه بالستیک جدید و هر آنچه که می دانیم

در Final Fantasy 7 Rebirth یک ماجراجویی بزرگ در انتظار شماست. ما در FF7 Rebirth تمام نکات و استراتژی ها را برای شما داریم هاب راهنما.