Final Fantasy 16 پچ Day-One نداردطبق گزارش ها، Square Enix هیچ برنامه ای برای یک پچ روز اول Final Fantasy 16 ندارد.

از طریق الف می گذرد خبرچین بازی گزارش، که توضیح می‌دهد که Square Enix به نسخه فعلی Final Fantasy 16 اطمینان دارد. علاوه بر این، تهیه‌کننده Naoki Yoshida معتقد است که بازی‌ها باید در زمان راه‌اندازی همانطور که در نظر گرفته شده اجرا شوند، به خصوص که همه به اینترنت برای دانلود یک پچ یک روزه دسترسی ندارند.

در حال پخش: پیش نمایش Final Fantasy 16

این بدان معنا نیست که Final Fantasy 16 در آینده به‌روزرسانی دریافت نخواهد کرد. کارگردان بازی هیروشی تاکای تایید کرده است که تیم در حال حاضر در حال ردیابی باگ‌ها است، بنابراین ممکن است Final Fantasy 16 بعد از عرضه به‌روزرسانی‌ها را دریافت کند. هنگامی که در دست بازیکنان باشد، احتمالاً باگ ها کشف خواهند شد.

وصله های روز اول این روزها بسیار رایج هستند، زیرا توسعه دهندگان به طور خستگی ناپذیر تا زمانی که یک بازی منتشر شود کار می کنند تا مطمئن شوند که به بهترین شکل ممکن کار می کند.

تاکای و یوشیدا همچنین تایید کردند که هیچ برنامه‌ای برای DLC Final Fantasy 16 وجود ندارد. «ما نمی‌دانیم که آیا مردم عاشق Valisthea هستند یا عاشق داستان Clive می‌شوند و می‌خواهند بیشتر دنیا و چیزهای بیشتری را ببینند. یوشیدا گفت.

با وجود این، Final Fantasy 16 همچنان محتوای زیادی ارائه می‌کند و حدود 80 ساعت طول می‌کشد تا تکمیل شود.

Final Fantasy 16 به طور انحصاری برای PS5 در تاریخ 22 ژوئن عرضه خواهد شد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.