FIFA 23 به پرفروش‌ترین بازی فیزیکی بریتانیا در سال 2022 تبدیل شده است

به تازگی لیست رسمی پرفروش ترین بازی های فیزیکی بریتانیا در سال 2022 منتشر شده است. در این لیست شاهد حضور بازی هایی مانند Horizon Forbidden West، Lego Star Wars: The Skywalker Saga، God of War Ragnarok و Elden Ring و همچنین FIFA 23 هستیم.

برخی از نکات برجسته در آمار منتشر شده عبارتند از رهبری FIFA 23، رتبه چهارم Horizon Forbidden West، و رتبه دهم Elden Ring در 10 بازی فیزیکی پرفروش انگلیس در جدول 2022. در زیر لیست کامل پرفروش ترین بازی های فیزیکی بریتانیا در سال جاری را مشاهده می کنید:

  1. فیفا 23
  2. Call of Duty Modern Warfare 2
  3. Pokemon Legends: Arceus
  4. افق ممنوعه غرب
  5. پوکمون قرمز و بنفش
  6. Lego Star Wars: The Skywalker Saga
  7. Mario Kart 8 Deluxe
  8. خدای جنگ راگناروک
  9. نینتندو سوییچ ورزشی
  10. حلقه الدن

نظر شما در مورد لیست بالا چیست؟ به نظر شما کدام بازی در لیست 10 بازی برتر فیزیکی بریتانیا در سال 2022 خالی است؟ نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

لازم به ذکر است که تنها چند ماه از انتشار برخی از آثار فهرست فوق می گذرد. با این حال، به خاطر داشته باشید که سریال هایی مانند FIFA و Call of Duty همچنان فروش بالایی دارند. از سوی دیگر، مکان Elden Ring ممکن است برای برخی از علاقه مندان به بازی های ویدیویی کمی عجیب باشد.

طبق فهرست رسمی، FIFA 23 پرفروش‌ترین بازی فیزیکی سال 2022 در بریتانیا است.

در پایان بد نیست یک بار دیگر به این نکته اشاره کنیم که لیست فوق فقط مربوط به آمار فروش بازی های فیزیکی است و در این لیست آمار فروش آثار مختلف به صورت دیجیتالی درج نشده است.

بخوانید  انتشار اولین تصویر منتسب به کارت گرافیک RTX 4080
Us toll free phone : +1 855 211 0932.