Fast X با سومین آخر هفته افتتاحیه فرنچایز شروعی قدرتمند در باکس آفیس جهانی داردFast X آخر هفته گذشته در سینماها اکران شد و همانطور که انتظار می رفت، آخرین فصل از مجموعه Fast and Furious سومین افتتاحیه بهترین – 319 میلیون دلار در سرتاسر جهان – پس از The Fate of the Furious and Furious 7 را داشت. از این تعداد، 251.4 میلیون دلار از آن به دست آمد یک بازار بین المللی سرکه های بنزینی در 84 بازار، با توجه به ضرب الاجل. در ایالات متحده، قسمت اول فینال Fast ‘n Furious در اولین آخر هفته 67.5 میلیون دلار فروخت.

در IMAX، Fast X از 1545 صفحه نمایش عظیم در سراسر جهان، 22 میلیون دلار به دست آورد و دومین افتتاحیه جهانی IMAX تا کنون برای این فرنچایز، پس از The Fate of the Furious است. در زمانی که سینماها هنوز از اثرات مخرب همه‌گیری کووید-19 بهبود می‌یابند، و دومین شروع برتر سال 2023 تاکنون، یک تعطیلات افتتاحیه چشمگیر بود. در مجموع، کل فرنچایز اکنون بیش از 5 میلیارد دلار در باکس آفیس بین المللی فروش داشته است.

در مورد بازارهایی که از دیدن دوباره خانواده تورتو روی پرده بزرگ لذت بردند، چین با 78.3 میلیون دلار آخر هفته در آن کشور پیشتاز است، پس از آن مکزیک با 16.7 میلیون دلار و فرانسه با 9.6 میلیون دلار در رتبه های بعدی قرار دارند.

حتی وین دیزل و یک ماشین عضلانی توربوشارژ هم برای نینتندو، به عنوان برادران سوپر ماریو، قابل مقایسه نیستند. همیشه بهترین افتتاحیه سال را دارد. Fast X موفق شد Guardians of the Galaxy Vol. 3 که اکنون سومین هفته اکرانش را پشت سر می گذارد و آخرین فیلم مارول در جایگاه دوم قرار می گیرد.

بخوانید  10 بهترین جنگ ستارگان: جنگ های کلون شوالیه جدی، رتبه بندی شده

در حالی که بازده باکس آفیس در حال حاضر مثبت است، استقبال منتقدان از فیلم متفاوت بوده است. Fast X دارای امتیاز کلی 55 در متاکریتیک است. بر اساس 56 بررسی انتقادیو در بررسی Fast X در GameSpot، فیل اونز می نویسد که فیلم فاقد لحظات به یاد ماندنی و جذابیت قسمت های قبلی است.

“Fast X به جای یک داستان مناسب، همه چیز در مورد بازخوانی رشته ها و تنظیمات فیلم های قبلی است… Fast X یک تجربه خسته کننده است. مانند Fate و F9، بیش از حد به خدمات طرفداران و رشد خانواده توجه دارد تا روایت یک داستان مناسب. بازی کاملاً خوب است و CGI اغلب افتضاح است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فیلم – اگر آن را دیده‌اید، می‌توانید بحث پایان فیلم Fast X و صحنه پس از آن را بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.