Fast & Furious 11 نویسندگان جدیدی را برای پایان دادن به این فرنچایز وارد می کند

جزئیات مربوط به خط داستانی و بازیگران قسمت بعدی در حال حاضر مخفی نگه داشته شده است، اما با حضور هادسون و یوزیل، طرفداران می‌توانند انتظار نگاه تازه‌ای به پایان فرنچایز داشته باشند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

هادسون به‌خاطر کارش در پروژه‌های بزرگ IP مانند Bumblebee، Harley Quinn: Birds of Prey و The Flash در آینده شناخته می‌شود. تیتراژ یوزیل شامل فیلم Shimmer Lake از نتفلیکس و پروژه پارامونت و ربات بد The Cloverfield Paradox است. یکی دیگر از پروژه های آتی یوزیل، سریال آمازون اسپایدرمن نوآر است که او در آن حضور دارد.

حماسه Fast & Furious برای یونیورسال موفقیت چشمگیری داشت و در 10 فیلم بیش از 6 میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی فروخت. لوئیس لتریر، که هدایت Fast X را بر عهده داشت و مدیران یونیورسال را با کار خود تحت تاثیر قرار داد، برای قسمت بعدی که به عنوان “همدم” Fast X توصیف می شود، تایید شده است.

این استودیو مدت‌هاست برنامه‌ریزی کرده است که قسمت پایانی فرنچایز یک داستان دو قسمتی باشد و با توجه به اینکه Fast X قرار است در ۱۹ می منتشر شود، فصل بعدی در حال توسعه است.

فیلمنامه نویسان کریستینا هادسون و اورن یوزیل توسط یونیورسال پیکچرز برای نگارش قسمت بعدی سری Fast & Furious که قرار است پس از انتشار Fast X استفاده شود، انتخاب شده اند. ضرب الاجل اولین کسی بود که گزارش داد

بخوانید  وصله بتای باز Diablo 4 زمان انتظار را برطرف می کند، مشکلات Spawn World Boss را برطرف می کند