Far Cry 5 در پنجمین سالگرد خود یک ویژگی “بسیار درخواستی” در کنسول های نسل فعلی دریافت می کند.

قبل از این اعلامیه، آخرین باری که طرفداران محتوای Far Cry 5 را در قالب DLC برای Far Cry 6 دریافت کردند. در DLC، شما به عنوان جوزف، آنتاگونیست اصلی Far Cry 5 بازی می کنید و در طول DLC، شما را بازی می کنید. بهتر است بفهمید که چگونه او به یک رهبر فرقه تبدیل شد.

Far Cry 5 در سال 2018 منتشر شد و داستان معاونی را دنبال کرد که برای دستگیری جوزف سید، رهبر فرقه مونتانا فرستاده شد. اما در مد واقعی Far Cry، همه چیز به طرز وحشتناکی اشتباه پیش می رود و شما مجبور می شوید برای زندگی خود بجنگید. در بررسی Far Cry 5، ما به آن نمره 9 دادیم و ادموند تران بیان کرد: “Far Cry 5 در ماجراجویی خود از جریانی بی‌نظیر لذت می‌برد، با کاوش، کشف و تغییرات هوشمندانه‌اش که به طور قابل توجهی لذت درگیر شدن خلاقانه و خلاقانه را تقویت می‌کند. دنیای باز تماشایی آن را تجربه می کند.”

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

یوبی سافت اعلام کرده است که Far Cry 5 به مناسبت پنجمین سالگرد بازی، یک ویژگی «بسیار درخواستی» در کنسول‌های نسل فعلی دریافت می‌کند.

“در طول سه هفته آینده، پنجمین سالگرد را با ما جشن بگیرید. منتظر اتفاقات آینده باشید، از جمله ویژگی بسیار درخواستی برای کنسول های نسل بعدی.”

هنوز مشخص نیست که “ویژگی بسیار درخواستی” چه خواهد بود. این بازی می‌تواند به‌روزرسانی نسل فعلی را دریافت کند و از سرعت 60 فریم در ثانیه پشتیبانی کند، اما آنچه اضافه خواهد شد مشخص نیست. علاوه بر این، Ubisoft ممکن است در حال آماده شدن برای معرفی رسمی Far Cry 7 باشد. قبلاً گزارش شده است که Ubisoft در حال کار بر روی دو بازی Far Cry است که یکی تجربه تک نفره و دیگری چند نفره است.

بخوانید  انتشار تریلر رسمی سریال 1899، اثر جدید سازندگان Dark و نتفلیکس

این خبر از اکانت رسمی توییتر Far Cry منتشر شده و به شرح زیر است: