Fallout: New Vegas Ultimate Edition به صورت رایگان در فروشگاه Epic Games در دسترس است


کاربران رایانه‌های شخصی می‌توانند Fallout: New Vegas Ultimate Edition را برای مدت محدودی از فروشگاه Epic Games به صورت رایگان دریافت کنند.

در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که فروشگاه Epic Games بازی Fallout: New Vegas Ultimate Edition متعلق به Obsidian Entertainment Studio را به صورت رایگان در اختیار کاربران کامپیوتر قرار داده است. این بازی تا 11 ژوئن در فروشگاه اپیک گیمز رایگان خواهد بود و پس از آن تاریخ با یک بازی ناشناخته دیگر جایگزین خواهد شد.

از زمان راه‌اندازی در دسامبر ۲۰۱۸، فروشگاه اپیک گیمز بازی‌های رایگان زیادی را در اختیار کاربران خود قرار داده است. سال گذشته، این فروشگاه 99 بازی رایگان با ارزش کل 2240 دلار به بازیکنان هدیه داد. البته در سال 2021 در مجموع 89 بازی رایگان به ارزش 2120 دلار در اختیار کاربران قرار گرفت. Epic Games ادعا می کند که بازیکنان در سال گذشته بیش از 700 میلیون بازی رایگان را به حساب خود اضافه کردند.

فروشگاه اپیک گیمز بازی‌های زیادی را که تا 75 درصد تخفیف در Mega Sale 2023 در دسترس است می‌فروشد که تا 25 ژوئن (15 ژوئن) ادامه خواهد داشت. در طی این حراج، این فروشگاه دیجیتال کوپن تخفیف 25 درصدی را برای خرید آثار بالای 14.99 دلار برای تمامی کاربران در نظر گرفته است.

بازیکنان با هر خرید یک کوپن تخفیف 25 درصدی اضافی دریافت خواهند کرد. برنامه Epic Rewards نیز در دسترس است، با هر خرید 5٪ از کل هزینه را برای استفاده برای خریدهای بعدی به شما می دهد.

بخوانید  محتوای هیجان انگیزتر برای Halo Infinite در سال 2023 منتشر می شود