Fallout: New Vegas 2 Rumors توضیح داده شد | GameSpot – به روز رسانی اخبار GS

متأسفانه برای طرفداران نیو وگاس، Urquhart در همان مصاحبه تأیید کرد که Obsidian در حال حاضر بازی Fallout در حال توسعه ندارد، و حتی بیشتر به این نظریه که شعبه مرموز “newvegas2” به شدت به بروزرسانی بعدی Fallout 4 وابسته است، اعتبار بیشتری می دهد. غیر مرتبط به بازسازی یا دنباله ای بر RPG 2010 Obsidian.

با بازگشت به شایعات دیروز لپ‌تاپ پلی‌استیشن، که اشاره می‌کردند دستگاه دارای کنترل‌هایی شبیه به کنترلر DualSense با بازخورد لمسی و محرک‌های تطبیقی ​​است، به نظر می‌رسد که این شرکت ممکن است با DualSense 2 بالقوه، همه چیز را به سطح جدیدی برساند. پتنت جدید اپلیکیشن نشان می دهد سونی به دنبال پیاده سازی بازخورد دما در کنترلرهای خود است.

اگرچه این شعبه از آن زمان حذف شده یا به درستی از دید کاربران پنهان شده است، اما این موضوع مانع از گمانه زنی کاربران اینترنتی درباره دنباله نیو وگاس نشده است. با توجه به اینکه مایکروسافت اکنون مالک مالکیت معنوی Fallout، Bethesda، و توسعه دهندگان اولین نیو وگاس، Obsidian است، این شرکت به معنای واقعی کلمه همه قطعات را برای ایجاد یک New Vegas 2 در اختیار دارد. طرفین درگیر حتی علاقه مند به انجام این کار، با رئیس Obsidian هستند. Feargus Urquhart در ژانویه به Gamepressure گفت: “البته، اگر ما فرصتی برای ساخت یک بازی Fallout دیگر داشتیم، این کار را می کردیم.”

این شرکت یک درخواست ثبت اختراع برای ماده ای ثبت کرده است که می تواند بازخورد دما را بر روی کنترلرهای خود شبیه سازی کند تا منعکس کننده اتفاقاتی باشد که در طول بازی رخ می دهد.

بخوانید  بهترین بازی مستقل سال 2023 به انتخاب زومجی

دیروز صحبت از یک کنسول دستی جدید پلی استیشن بود، امروز صحبت از Fallout: New Vegas 2 است، دو شایعه ای که تا زمانی که واقعیت پیدا نکنند هرگز از بین نخواهند رفت. در اینجا چیزی است که شما باید بدانید.

این غشاء نه تنها بسته به آنچه در بازی اتفاق می‌افتد، می‌توانست تغییر شکل دهد، بلکه یک جریان الکتریکی می‌تواند از آن عبور کند تا کاربر بتواند تغییر دمای شبیه‌سازی شده را احساس کند. این ماده همچنین بازخورد لمسی بهتر و دقیق تری نسبت به مواد DualSense فعلی ارائه می دهد.

از آنجایی که این شعبه “newvegas2” به صندوق عقب Fallout 4 متصل است، گمانه زنی ها حاکی از آن است که به روز رسانی نسل بعدی بازی، که در پاییز گذشته با عرضه احتمالی اواخر امسال اعلام شد، محتوای جدیدی را در اطراف نیو وگاس ارائه خواهد کرد. به طور خاص، محتوایی که در حالت‌های شخص ثالث Creators Club که در اصل توسط طرفداران توسعه یافته بود، نمایش داده می‌شود.

یک شاخه جدید با عنوان “newvegas2” به باطن Fallout 4 اضافه شده است و پس از به روز رسانی در 4 آوریل برای بازیکنان قابل مشاهده است. به توسعه نرم افزار و بازی به عنوان یک درخت فکر کنید. تنه خود بازی است و توسعه‌دهندگان می‌توانند بدون تغییر پروژه واقعی یا پا گذاشتن روی کار توسعه‌دهنده دیگر، از آن جدا شده و روی آن کار کنند.

در حالی که همه اینها در عمل جالب به نظر می رسد، چیزی که من ترجیح می دهم سونی اختراع کند یک کنترلر DualSense با عمر باتری مناسب است.

بخوانید  Black Legend: Wukong Trailer; مقابله با دشمنان قدرتمند