Exodus معرفی شد، یک RPG علمی تخیلی جدید مبتنی بر زمان از جانبازان BioWareاستودیوی جدید Archetype Entertainment اولین بازی خود را در The Game Awards معرفی کرد، یک RPG علمی تخیلی به نام Exodus. تریلر سینمایی نمایشی از موزه در مورد یک قهرمان فضایی که مدت‌ها مرده بود و همچنین یکی از متحدان عقب مانده‌اش را نشان می‌داد که به دلیل خاصیت خمش زمان نور سفر با سرعت هنوز جوان است.

این تریلر به یکی از ویژگی های اصلی Exodus اشاره می کند که از اتساع زمان به عنوان مکانیک گیم پلی و ویژگی داستان استفاده می کند. به عنوان یک مسافر، شما به سفری فرستاده می شوید تا با ربودن فناوری از یک نژاد متخاصم به نام آسمانی ها، به انسان ها کمک کنید تا زنده بمانند. اما همانطور که با سرعت نور سفر می کنید، روزها برای شما می گذرند در حالی که دهه ها برای تمدن بشری در خانه می گذرد. کهن الگو وعده می دهد که انتخاب هایی که انجام می دهید عواقبی برای نسل ها خواهد داشت و با گذشت زمان بدتر می شود.

جیمز اوهلن، کارگردان و یکی از بنیانگذاران استودیو، در این اطلاعیه گفت: «Exodus یک دنیای علمی تخیلی جدید و ابتکاری را معرفی می‌کند که بازیکنان را مجبور می‌کند با عواقب انتخاب‌های خود در طول زمان مواجه شوند. ما بازیکن را به عنوان یک مسافر با یک جهان علمی تخیلی اصیل آشنا می کنیم، جهانی که با سطحی باورنکردنی از جزئیات با همکاری نویسندگان علمی تخیلی برنده جایزه ساخته شده است. محیط بازی و داستانی که ما ایجاد کردیم بر اساس تأثیر Time Dilation ساخته شده است، مفهومی که از ۱۲ سالگی من را مجذوب خود کرده است. ما از اتساع زمان به‌عنوان کاتالیزوری استفاده می‌کنیم که بر انتخاب‌های شما در بازی تأثیر می‌گذارد و رویدادهایی را آغاز می‌کند که بر روابط شما با عزیزان و کل تمدن شما برای نسل‌ها تأثیر می‌گذارد.

بخوانید  دنیای Like a Dragon: Infinite Wealth بسیار بزرگتر از Yakuza: Like a Dragon است

برنامه A Founder’s امروز راه اندازی می شود که شامل لباس مخصوص Aegis با نشان Founder’s است. تاریخ انتشار مشخص نشده است، اما Exodus برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس برنامه ریزی شده است.

برای اطلاعات بیشتر، مطمئن شوید که تمام بزرگ‌ترین اعلان‌های The Game Awards و همچنین فهرست کامل برندگان جوایز Game را بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.