Everspace 2 قرار است در آوریل 2023 از دسترسی زودهنگام خارج شود

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

بازی همیشه ویژگی های جدیدی را در دسترسی زودهنگام دریافت می کند. بازی دشمنان جدید، چالش‌ها، انواع و ویژگی‌های چرخ دنده، کات سین، باس فایت، نقشه تجاری جدید و موارد دیگر را قبل از راه‌اندازی مناسب خواهد دید. با این حال، یک سیستم همراه و ستاره اضافی در هنگام راه اندازی اضافه خواهد شد. یک تریلر در کنار اعلام تاریخ منتشر شد و همراهان و درگیری‌هایی را که بازی بررسی خواهد کرد و همچنین فیلم‌های زیادی از نبرد فضایی را نشان می‌دهد.

در حال پخش: تریلر انتشار بازی EVERSPACE 2 Ancient Rifts

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

با اضافه شدن محتوای جدید در دوره دسترسی زودهنگام، قیمت بازی از 40 دلار به 50 دلار در 20 فوریه افزایش می یابد. علاوه بر این، دیگر نسخه‌های PS4 و Xbox One بازی وجود نخواهد داشت. توسعه‌دهنده اعلام کرد، حامیان Kickstarter که نسخه‌های کنسولی را متعهد شده‌اند، می‌توانند نسخه‌های نسل فعلی یا بازپرداخت کامل را انتخاب کنند.

Everspace 2 قرار است در تاریخ 6 آوریل 2023 از دسترسی زودهنگام بر روی رایانه شخصی خارج شود. عرضه کنسول و همچنین نسخه کاملاً سازگار با Steam Deck در تابستان 2023 با جزئیات بیشتر در ماه آوریل منتشر می شود.

بخوانید  دانلود بازی Ronin: The Last Samurai Revenge of the Last Samurai

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

بازی Everspace 2 بیش از دو سال پیش در 18 ژانویه 2021 در دسترس اولیه قرار گرفت، اگرچه این بازی در مجموع پنج سال در حال توسعه بوده است. می‌توانید بازی را در دسترسی زودهنگام در Steam، GOG و فروشگاه مایکروسافت دریافت کنید.