Electronic Arts پیشتاز تعداد کاربران فعال ماهانه کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس است

یک شرکت تحلیلی نشان داد که آثار شرکت الکترونیک آرتز بیش از 16 درصد از کاربران فعال ماهانه پلی استیشن و ایکس باکس را شامل می شود.

تعداد کاربران فعال ماهانه MAU از ناشران مختلف در Xbox و PlayStation بین سپتامبر 2022 و ژانویه 2023

او افزود: «در حالی که Fortnite همچنان رهبر بلامنازع است، کاتالوگ گسترده Electronic Arts آن را در یک موقعیت قوی بین Xbox و PlayStation قرار می دهد. در خصوص بازی‌ها، آمپر اعلام کرد که فیفا ۲۳ بازی برتر است و کاربران آن ۳۵ درصد از روزهای فوریه را بازی کرده‌اند. پس از آن Final Fantasy 14 با 31 درصد تعامل کاربر و Goshnin Impact با 30 درصد تعامل کاربر قرار دارد.

Ampere Analysis مشخص کرد که Electronic Arts ناشر شماره 1 از نظر کاربران فعال ماهانه (MAU) در کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس است. سپتامبر 2022 تا ژانویه 2023. شرکت تجزیه و تحلیل داده امروز نتایج تعامل کاربر خود را برای بازه زمانی مشخص شده منتشر کرد که هفت ناشر برتر توسط MAU را نشان می دهد.

پرش اکتیویژن بلیزارد در این نمودار مصادف است با انتشار Call of Duty: Modern Warfare 2 در نوامبر 2022 و پرش سونی در همان ماه به دلیل انتشار God of War Ragnarok اتفاق می افتد. رول هاردینگ پیرسرئیس این شرکت در تحلیل این نمودار گفت: ثبات EA در داشتن کاربران فعال روی کنسول ها قابل ستایش است.

بخوانید  نگاهی دقیق تر به ترانک های الهام گرفته شده از آکیرا مایکل بی جردن برای Creed III بیندازید