Elder Scrolls Online Dev به مدت 4.5 سال روی یک IP جدید کار می کنداستودیو Zenimax، توسعه دهنده Elder Scrolls Online، حدود چهار سال و نیم است که روی IP جدید کار می کند.

این خبر توسط حساب توییتر Klobrille، مفسر بازی های ویدیویی که بر روی استودیوهای بازی Xbox و Bestheda تمرکز دارد. آنها یک اسکرین شات از چیزی که به نظر می رسد یک اسلاید داخلی ایکس باکس است ارسال کردند که برخی از حقایق اساسی در مورد استودیو Zenimax را نشان می دهد. اسلاید “IP های جدید” را در کنار Fallout و The Elder Scrolls فهرست می کند. جزئیات رسمی در مورد بازی یا تنظیمات آن کمیاب است. با این حال، کلوبیل از حساب توییتر تشکر کرد بوگوراد222کی دارد به طور جداگانه ادعا کرد که این پروژه جدید یک بازی علمی تخیلی است که در شهری دور اتفاق می افتدشامل ماشین های پرنده و حرکات پارکور.

علاوه بر این، Klobrille یک ویدیو از آن را پیوند داد پادکست سازنده محصول. در این قسمت، بن جونز مدیر خلاق ZeniMax Online در مورد تخصص، حرفه و مسئولیت های خود صحبت کرد. او در مورد کار خود بیشتر به صورت انتزاعی صحبت کرد، اما گفت که در حال کار بر روی IP جدید و نظارت بر تیمی متشکل از 50 نفر از یک گروه توسعه کلی بیش از 200 نفر است. برای مشخص کردن مقیاس پروژه، استودیو Zenimax در مجموع بیش از 500 کارمند را استخدام کرده است. جونز این پروژه را “سرمایه گذاری عظیم” و “در مقیاس بسیار بزرگ” توصیف می کند.

Elder Scrolls Online جدیدترین الحاقیه خود، High Isle را در اوایل سال جاری منتشر کرد. برخلاف بسیاری از مناطق و الحاقات قبلی در بازی، این گسترش در منطقه ای انجام می شود که هیچ بازی Elder Scrolls از آن بازدید نکرده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.