Elden Ring Streamer تنها با استفاده از ذهن خود راه جدیدی برای انجام بازی پیدا می کند

در یک ویدیوی TikTok، می‌توانید ببینید که آن‌ها در حال پرتاب یک سری طلسم‌ها به سمت چند NPC هستند تا در حین پشتیبان‌گیری برای جلوگیری از آسیب و تعویض سلاح، آنها را بکشند. در ویدیوی دیگری، می توانید آنها را ببینید که دور از تنظیمات خود ایستاده اند و ثابت می کنند که آنها فقط با ذهن خود بازی می کنند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.برای اخبار بیشتر GameSpot، حتما این داستان ها را بررسی کنید:

استریمر مستقر در بریتانیا پری اخیرا یک بازی جدید Elden Ring را کشف کرده است. در حالی که پخش کننده های دیگر، مانند خانم میکابازی را با تشک رقص انجام داد، پری آن را با ذهن آنها بازی کرد.

روی آنها تیک حساب، شما می توانید تعداد انگشت شماری از استریم ها را تماشا کنید که آنها فقط با ذهن خود بازی می کنند، اوه، الکتروانسفالوگرام.

در یک سری از ویدیوهای آپلود شده در آنها ICT Tac و اینستاگرام در حساب‌های کاربری، می‌توانید ببینید که چگونه با استفاده از کلاه ایمنی که شبیه پروفسور خاویر در مردان ایکس است، بازی می‌کنند. کلاه ایمنی که بر سر می گذارند الکتروانسفالوگرام (EEG) نامیده می شود. از یک سنسور آغشته به نمک برای ایجاد رسانایی بر روی سر آنها استفاده می کند که فعالیت الکتریکی را تشخیص می دهد.