Elden Ring به پایین ترین قیمت برای Xbox کاهش یافتالدن رینگ در سال 2022 جوایز مختلفی از جمله جایزه بهترین بازی سال GameSpot را به دست آورده است. اگر حماسه جهان باز را انتخاب نکرده اید، اکنون فرصت دارید آن را با قیمتی ارزان خریداری کنید. نسخه ایکس باکس Elden Ring تنها با قیمت 35 دلار در آمازون به فروش می رسد. این با بهترین معامله جمعه سیاه 2022 مطابقت دارد که در اولین بار به سرعت فروخته شد. اگر به انگشتر الدن با این قیمت علاقه دارید، توصیه می کنیم آن را در اسرع وقت تهیه کنید.

Elden Ring بدون شک بهترین بازی از Software ساخته شده است. این مانترای مبارزه‌ای سخت Dark Souls را می‌گیرد و ماهرانه آن را با یک جهان باز ادغام می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد تا هر طور که صلاح می‌دانید با بسیاری از موانع آن مقابله کنید. بررسی Elden Ring ما آن را “پیروزی در طراحی” نامید و امتیاز نادر 10/10 را به آن داد.

Tamoor Hussain منتقد می‌نویسد: «در ژانری که با بازی‌های متورم و بیش از حد مهندسی شده ساخته شده است، Elden Ring تقریباً از هر نظر مخالف است. «حلقه الدن تکه‌های چیزهای قبلی را می‌گیرد و آن‌ها را به چیزی تبدیل می‌کند که به عنوان یکی از بهترین‌های تمام دوران در تاریخ ثبت می‌شود: یک پیروزی در طراحی و خلاقیت، و یک بازی جهان باز که به خاطر آنچه که دارد متمایز است. به اندازه کاری که انجام می دهد، انجام نمی دهد.”

برای سایر معاملات عالی در مورد بازی‌ها، حتماً به فروش سال نو قمری Fanatical مراجعه کنید، که تخفیف‌هایی را برای هزاران بازی ارائه می‌کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.