EA Sports Games در آینده کفش‌های ورزشی NFT نایک را اضافه خواهد کرد

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

Electronic Arts و Nike شراکت جدیدی تشکیل داده‌اند که شاهد اضافه شدن «خلاقیت‌های مجازی» از پلتفرم Swoosh Web3 نایک به چندین بازی آینده EA Sports خواهیم بود. در حالی که نام اختصاری خاصی در تبلیغ استفاده نشده است و هیچ بازی مشخص نشده است، به نظر می رسد NFT Swoosh نایک در آن گنجانده شده است.

معاون ارشد EA Sports گفت: “در EA Sports، همه ما بر رهبری تکامل بعدی طرفداران ورزش متمرکز هستیم و این همکاری جدید با شرکای دیرینه ما در Nike مستقیماً در تقاطع نوآوری، ورزش و فرهنگ عملکرد قرار دارد.” آندریا هوپلین

این اولین باری نیست که بازی‌های ویدیویی محصولات دیجیتالی را آزمایش می‌کنند، زیرا در یک مثال بدنام، یوبی‌سافت هدست‌هایی با اعداد کوچک را از طریق ابتکار Ubisoft Quartz NFT به بازیکنان Ghost Recon: Breakpoint اهدا کرد. بازار NFT نیز از زمان رونق خود در اوایل سال 2021 به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، زیرا تاکنون ارزش پیشنهادی آنها در بازی ها محقق نشده است.

به گفته نایک، برخی از خلاقیت‌های Swoosh مجازی در دسترس قرار خواهند گرفت که به اعضا امکان می‌دهد «فرصت‌های جدیدی برای ابراز وجود و خلاقیت از طریق ورزش و سبک» ایجاد کنند، اگرچه NFT به طور خاص ذکر نشده است. نایک اضافه کرد که جزئیات بیشتری در ماه های آینده فاش خواهد شد. توییت مرتبط از نایک حاوی تصاویری از تجهیزات فوتبال – چه در ایالات متحده و چه در سطح جهانی – است که احتمالاً به ادغام Swoosh برای بازی آینده فوتبال EA Sports FC و Madden NFL اشاره دارد.

بخوانید  شانس زیاد بازی Star Wars Jedi: Survivor برای عرضه قبل از پایان مارس ۲۰۲۳

یکی از آیتم‌های احتمالی که در این توییت فاش شد، یک کلاه ایمنی منحصر به فرد فوتبال بود که دارای روکش سیاه کربنی، لنز بنفش و لوگوی نایک در کناره، به همراه مدرک مالکیت و تاریخ خرید است.