EA بازی Star Wars Jedi: Survivor را تا آوریل به تعویق انداخت

برای اخبار بیشتر GameSpot، این داستان ها را بررسی کنید:

آسموسن توضیح می‌دهد که این تاخیر به Respawn اجازه می‌دهد تا به “نوار کیفیت” برسد و به تیم Respawn زمان لازم برای “رسیدن به سطح پایانی که هواداران ما شایسته آن هستند” می‌دهد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

Star Wars Jedi: Survivor دنباله مستقیم Star Wars Jedi: Fallen Order است که در سال 2019 منتشر شد و برای Xbox Series X|S، PlayStation 5 و PC عرضه خواهد شد.

این تنها عنوانی نیست که EA امروز ساخته است. به تازگی اعلام شده است که EA توسعه Apex Legends Mobile و Battlefield Mobile را متوقف خواهد کرد. EA می گوید که Apex Mobile را خاموش می کند زیرا “تجربه جاری انتظارات بازیکنان ما را برآورده نمی کند.” برای بتلفیلد موبایل، این بود که دیدگاه خود را از فرنچایز به بهترین شکل ارائه دهد و “انتظارات بازیکنان ما را برآورده کند”.

EA اعلام کرده است که Star Wars Jedi: Survivor را تا 28 آوریل 2023 به تعویق می اندازد. بازی بعدی Star Wars در ابتدا قرار بود در 17 مارس منتشر شود.

این اعلامیه از حساب EA Star Wars از طریق توییتر منتشر شد، جایی که استیگ آسموسن، مدیر بازی در Respawn Entertainment، گفت که دلیل آن تمرکز بر “رفع اشکال برای بهبود عملکرد، ثبات، صیقل دادن و بالاتر از همه، تجربه بازیکن” است.

بخوانید  سگا انتظار بالایی از فروش بازی Persona 6 دارد
تحریریه مجله بازی یک گیمر