E3 2023: همه چیزهایی که می دانیم

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

E3 Business Days، همانطور که نامیده می شود، برای 13 تا 15 ژوئن برنامه ریزی شده است و محدود به اعضای صنعت ثبت نام شده برای شبکه، جلسات و موارد دیگر خواهد بود. رسانه‌ها همچنین مجاز خواهند بود در بازی‌های آینده در فضاهای اختصاصی و مختص صنعت، از جمله نیمی از LACC شرکت کنند.

پس از سه سال وقفه از رویدادهای زنده، نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی از 13 تا 16 ژوئن به مرکز همایش های لس آنجلس برای E3 2023 بازخواهد گشت و مناطق و روزهای جداگانه ای برای رویدادهای صنعت و مصرف کنندگان خواهد داشت.

از آنجایی که E3 2023 به طور رسمی برای ژوئن 2023 برنامه ریزی شده است، طرفداران می توانند منتظر اخبار بیشتری در سال جدید باشند. در ماه‌های آتی، باید بیشتر در مورد خلاصه‌ی خاص نمایش و سایر جزئیات کلیدی هم برای رویداد اصلی و هم برای هر نمایشگاه مرتبط دیگر بشنویم. به هر حال، کمتر از شش ماه دیگر نمایش باقی مانده است!

در E3 2022 چه اتفاقی افتاد؟

می‌گوید: «با حمایت و تأیید ESA، رویدادی در سطح جهانی ایجاد خواهیم کرد تا به صنعت بازی‌های جهانی به روش‌های جدید و گسترده‌تر از آنچه قبلاً در ReedPop از طریق مجموعه رویدادها و وب‌سایت‌های پیشرو جهان انجام می‌دهیم، خدمت کنیم». رید پاپ.

در اینجا همه چیزهایی است که در مورد E3 2023 می دانیم، با خلاصه ای از رویدادهایی که ما را به اینجا رسانده اند.

E3 در سال 2023 بازگشته است

علاوه بر رویدادهای خود نمایشگاه، پیش از شروع رسمی E3 2023، “رویدادها و نمایشگاه های دیجیتال مشارکتی” وجود خواهد داشت. این رویدادها از 11 ژوئن شروع می شوند و به نظر می رسد در بین خطوط خواندن، اشاره ای به مستقل باشد. ویترین های مایکروسافت، یوبی سافت، نینتندو، سونی و غیره. از نظر تاریخی، این شرکت ها و سایرین رویدادهای خود را قبل از شروع رسمی E3 برگزار کردند.

یک سازمان دهنده جدید

در پایان مارس 2022، ESA رسما شایعات منتشر شده مبنی بر لغو کامل E3 2022 را تایید کرد. این نه تنها شامل رویداد حضوری – که قبلاً به دلیل خطر طولانی همه‌گیری کروناویروس خنثی شده بود – بلکه جزء دیجیتالی آن را نیز شامل می‌شد که به عنوان یک توقف عمل می‌کرد.

E3 برای چندین دهه یکی از اجزای اصلی صنعت بازی بوده است، اما در حال حاضر تحول عظیمی را پشت سر می گذارد. پس از چند سال پر فراز و نشیب که با عقب نشینی ناشران اصلی و برنامه های مختل کننده بیماری همه گیر کووید-19 همراه بود، ESA E3 2022 را لغو کرد. ماه ها بعد، ESA تأیید کرد که E3 در سال 2023 با برخی تغییرات عمده، از جمله سازمان دهنده جدید، بازخواهد گشت.

E3 Gamer Days – بخشی از رویداد که برای عموم آزاد است – در 15 و 16 ژوئن در نیمه دیگر LACC، جدا از منطقه صنعتی برگزار می شود. این به گیمرها امکان می دهد تا با همان بازی های آینده آشنا شوند و همچنین با توسعه دهندگان، سازندگان محتوا و موارد دیگر ارتباط برقرار کنند. این منطقه همچنین در روزهای تعیین شده برای اعضای صنعت باز خواهد بود.

بخوانید  بررسی Octopath Traveler 2 - مسیر خود را دنبال کنید
E3 برگشت!
E3 برگشت!

ESA یک گروه لابی است که منافع شرکت های بازی های ویدیویی در واشنگتن دی سی را نمایندگی می کند. در سال 2018، یک سیاستمدار آمریکایی از هاوایی به GameSpot گفت که افرادی از ESA یا از طرف آنها کار می کنند در تلاش برای تعطیل کردن تلاش ها به ایالت جزیره پرواز کردند. برای تنظیم جعبه های غارت در بازی های ویدیویی. ESA همچنین زمانی که در سال 2019 به طور تصادفی اطلاعات شخصی روزنامه نگاران بازی های ویدیویی و سایر اعضای رسانه ها را افشا کرد، مورد انتقاد قرار گرفت.

بیشتر به زودی

با این حال، حتی قبل از شیوع ویروس کرونا، E3 در حالت نوسانی بود. ناشران مانند Activision و EA به نفع رویدادهای خود کنار کشیده اند. علاوه بر این، ESA اجازه ورود به عموم را آغاز کرده بود، و آن را مستقیماً با رویدادهای متمرکز بر طرفداران مانند PAX مقایسه کرد. این امر آینده E3 را به طور کلی تا حدودی مبهم کرد، زیرا به نظر می رسید این نمایش از یک رویداد تجاری به تجارت تحت پوشش مطبوعاتی به چیز دیگری تبدیل می شود. اینکه او در نهایت به چه چیزی تبدیل خواهد شد، موضوع گمانه زنی های زیادی بود.

انجمن نرم‌افزار سرگرمی (ESA) از زمان ایجاد آن، E3 را مدیریت می‌کند، اما ReedPop – شرکتی که PAX، NYCC و جشن جنگ ستارگان را سازمان‌دهی می‌کند – در سال 2023 اداره می‌شود. با این حال ESA همچنان به عنوان شریک ReedPop درگیر است.