Dual Sense Edge یا Xbox Elite 2 کدام بهتر است؟

برای حمایت از یک گیمر، ویدیو را در یوتیوب تماشا کنید

DualSense Edge و Elite 2 هر کدام دارای ویژگی های بسیار جذابی هستند که می تواند تجربه بازی را بهبود بخشد.از وجود پدال در پشت دسته گرفته تا قابلیت جایگزینی آنالوگ ها در دسته های سونی و مایکروسافت پرو دیده می شود. موضوعی که بسیاری از طرفداران نگران آن بودند، قیمت بالای Dual Sense Edge در مقایسه با Elite 2 بود. البته سونی ماژول های آنالوگ قابل تعویض را بر روی گیره لبه پیاده سازی کرد که ویژگی بسیار خوبی به نظر می رسد.

کنترلرهای Xbox Elite 2 و Dual Sense Edge توسط Nakhel Market در اختیار یک گیمر قرار گرفت. با خرید هدفون از نخل مارکت می توانید تا یک ماه با سرویس نخل پلاس بازی های رایگان دریافت کنید.

سونی در ابتدای زمستان سال گذشته سری حرفه ای و بهبود یافته Dual Sense را با نام Edge عرضه کرد. کنترلر Dualsense Edge برای رقابت با کنترلرهای Elite راه اندازی شده است. کنترلرهای الیت از سال 2015 به عنوان یک کنترلر با امکانات بیشتر در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. اخیرا Xbox Elite 2 را تولید کرده است که بسیار بهتر از نسخه اول است.

در این ویدیو این دو دسته را با هم می آوریم و ویژگی های هر کدام را بررسی می کنیم.

سونی با عرضه کنسول حرفه ای خود وارد رقابت با سری Xbox Elite شد. در این ویدیو این دو کنترلر را در کنار هم قرار داده ایم و نگاهی به ویژگی های آنها می اندازیم.

بخوانید  معرفی شخصیت های اصلی تریلر جدید The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me