Dragon Quest Monsters: The Dark Prince for Switch تخفیف نادری دریافت می کند

ژوئن در حال تبدیل شدن به یک ماه آرام است، بهترین زمان برای رسیدن به یک JRPG سرگرم کننده، Dragon Quest Monsters: The Dark Prince. برای دارندگان نینتندو سوییچ، موجودی جدید نسخه فیزیکی بازی به تازگی وارد شده است و در حال فروش است و فرصتی دیگر برای تجربه یک اسپین آف سرگرم کننده از فرنچایز Dragon Quest به شما می دهد. عرضه اولیه کارتریج‌های بازی به سرعت به فروش رفت و خرده‌فروشان به سرعت قوانین عرضه و تقاضا را برای این نسخه‌های فیزیکی بسیار پرطرفدار اعمال کردند. اما اکنون آخرین بازی Dragon Quest Monsters موجود است و دارای تخفیف زیادی است.

به طور معمول 60 دلار، GameStop بازی را با قیمت 40 دلار ارائه می دهد، یک تخفیف بسیار خوب 20 دلاری. آمازون نیز آن را با همان قیمت دارد، اما برای دریافت تخفیف باید روی «فروشندگان دیگر در آمازون» و «افزودن به سبد خرید» در اولین گزینه کلیک کنید. در واقع، آمازون به طور موقت موجود نیست، اما هنوز هم می توان سفارش داد.

Dragon Quest Monsters: The Black Prince — 40 دلار (60 دلار)

هیولاهای اژدها کوئست: شاهزاده سیاه
هیولاهای اژدها کوئست: شاهزاده سیاه

اگر آن را از دست دادید، Dragon Quest: The Dark Prince یک بازی مجموعه موجودات است و در ماه دسامبر با هیاهوی ظاهرا کمی در پشت آن منتشر شد. در این قسمت، شما در نقش آنتاگونیست Dragon Quest IV، Psaro بازی می کنید که نفرین شده است و نمی تواند با خون هیولا به چیزی آسیب برساند. خوشبختانه، هیولاهای تحت فرمان Psaro این نفرین را به اشتراک نمی گذارند و شما برای گرفتن موجودات قدرتمندتر و ترکیب آنها به اشکال جدید با استفاده از قدرت سنتز، تلاشی را آغاز خواهید کرد.

بخوانید  تاریخ انتشار انیمیشن X-Men '97 اعلام شد اولین تریلر منتشر شد

با بیش از 500 هیولا برای شناسایی، مبارزه و کمک در سفر خود، مشغول ایجاد فهرستی منحصر به فرد از موجودات خواهید بود که می تواند به شما کمک کند در محیط های خارق العاده نادیریا زنده بمانید. در سایت خواهر GameSpot متاکریتیک، Dragon Quest Monsters: The Dark Prince دارای میانگین متاسکور 72 از 39 نقد است، با چندین بررسی که رویکرد ساده آن را برای جذب تازه واردان به سری Dragon Quest Monsters برجسته می کند، در حالی که کهنه کارها آن را در اینجا جذابیت های نوستالژیک زیادی پیدا خواهند کرد. .

Dragon Quest Monsters: The Dark Prince یکی از چندین بازی برجسته Square Enix است که به بهترین قیمت تا کنون تخفیف داده شده است. بزرگترین قرعه کشی در اینجا Final Fantasy 7 Rebirth است، زیرا پس از عرضه با قیمت 70 دلار، می توانید بازی را با بهترین قیمت تا به حال دریافت کنید. از دیگر بازی‌های عالی ارائه شده توسط این ناشر می‌توان به Final Fantasy 16 و Star Ocean: The Second Story R اشاره کرد.

Final Fantasy 7 Rebirth – 55 دلار (70 دلار)

فاینال فانتزی 16 – 35 دلار (50 دلار)

Star Ocean: The Second Story R — 35 دلار (50 دلار)

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر