Dragon Age Dreadwolf مدیر تولید را از دست داد زیرا مک والترز کهنه کار 19 ساله BioWare را ترک کردBioWare در حال تغییر مدیریت است، زیرا مک والترز، کهنه سرباز 19 ساله، شرکت را ترک می کند. والترز در پایان سال 2022 BioWare را ترک کرد، اما جدایی او تا همین اواخر مورد توجه قرار نگرفت. در یک در لینکدین منتشر کنیدوالترز خروج خود از BioWare را تایید کرد.

او نوشت: «با یک سال جدید ماجراهای جدیدی در راه است. همانطور که برخی از شما قبلاً می دانید، اواخر سال گذشته من تصمیم گرفتم BioWare را ترک کنم. این 19 سال گذشته حداقل یک تجربه متحول کننده زندگی بوده است و انتخاب بسیار دشواری را انجام داده است. من با افراد بسیار بزرگی کار کرده ام. مردم و این امتیاز را داشتم که بخشی از شگفت‌انگیزترین تیم‌ها و پروژه‌ها باشم. قبول کردن همه چیز سخت است، و می‌دانم که سال‌ها به آن فکر خواهم کرد.

والترز از همکاران سابق خود تشکر کرد و گفت که برای همه در BioWare آرزوی بهترین ها را در هر کاری که انجام می دهید دارد.

او در پایان یادداشت خود گفت: واقعاً باعث خوشحالی بود.

والترز در سال 2003 در BioWare شروع به کار کرد و به عنوان نویسنده برای Jade Empire به این شرکت پیوست. او سپس نویسنده اصلی Mass Effect اصلی بود، سپس نویسنده اصلی Mass Effect 2 و Mass Effect 3 شد. او مدیر خلاق Mass Effect Andromeda بود، سپس کارگردان روایت Anthem و بعداً کارگردان Mass شد. اثر: نسخه افسانه ای. اخیراً، والترز مدیر تولید Dragon Age: Dreadwolf بود.

صفحه لینکدین والترز اکنون می گوید که او در حال گرفتن یک “وقفه شغلی” همانطور که او اهداف شخصی جدید را دنبال می کند.

EA BioWare را در سال 2007 تصاحب کرد. بنیانگذاران Ray Muzyka و Greg Zeschuk در سال 2012 از سمت خود کناره‌گیری کردند، در حالی که کیسی هادسون و مارک دارا در سال 2020 از سمت خود کنار رفتند. گری مک‌کی مدیر عامل جدید BioWare است و شرکت را به آینده هدایت می‌کند.

برخی از پروژه‌های آینده BioWare عبارتند از Dragon Age: Dreadwolf، بازی Mass Effect آتی و پشتیبانی مداوم از Star Wars: The Old Republic.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.