DOOM: Dark Ages به PS5 می آید؟

یک افشاگر معروف ادعا کرده است که بازی احتمالی DOOM: The Dark Ages برای کنسول پلی استیشن 5 نیز منتشر خواهد شد.

مایکروسافت برای کنفرانس ایکس باکس که در 9 ژوئن برگزار می شود برنامه های ویژه ای دارد. همراه با رونمایی کامل Call of Duty: Black Ops 6، ردموندی به احتمال زیاد جزئیات بیشتری درباره Perfect Dark، بسته الحاقی Starfield، Gears 6 و Indiana Jones به طرفداران ارائه خواهد کرد. تام هندرسون همچنین اخیراً ادعا شده بود که طرفداران باید انتظار داشته باشند که DOOM: The Dark Ages در این رویداد ارائه شود.

مدت کوتاهی پس از انتشار این گزارش، جزئیات بیشتری درباره DOOM: The Dark Ages از id Software به بیرون درز کرد. یک افشاگر معروف به نام NateTheHate علاوه بر تایید ادعای تام هندرسون گفت که این بازی یک اثر کراس پلتفرم خواهد بود. این افشاگر اعلام کرد که در رویداد Xbox Games Showcase، نسخه دوم سری Xbox

با توجه به اینکه Ed Software Studio و بازی‌های DOOM و Bethesda متعلق به مایکروسافت هستند، بسیاری از طرفداران احتمالاً تصور می‌کردند که قسمت بعدی این سری مانند Starfield برای کاربران PS5 در دسترس نخواهد بود. با این حال، با توجه به تلاش‌های اخیر مایکروسافت در زمینه بازی‌های شخص اول برای کنسول‌های رقیب، جای تعجب نیست که DOOM: The Dark Ages از روز اول عرضه آن بر روی پلی‌استیشن 5 تجربه شود.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  شروع فیلمبرداری سریال Alien در شبکه FX در سال 2023