DLC Phantom Liberty Cyberpunk 2077 به نقطه عطفی بزرگ رسیدسی‌دی پراجکت رد فاش کرده است که نسخه‌ی گسترش‌دهنده‌ی Phantom Liberty Cyberpunk 2077 از مرز 5 میلیون نسخه در سال 2023 فروخته شده است.

CD Projekt Red این خبر را در توییتر اعلام کرد و از همه طرفداران برای کمک به بازی برای رسیدن به چنین نقطه عطفی تشکر کرد. اگرچه CD Projekt زمینه بیشتری برای این اعلامیه ارائه نکرده است، اما می دانیم که استودیو اکنون که Phantom Liberty منتشر شده است به کار روی پروژه های دیگر ادامه می دهد.

در حال حاضر، CD Projekt Red بر روی چندین پروژه کار می کند، از جمله دنباله ای برای Cyberpunk 2077 و یک IP اصلی جدید به نام Hadar. بازی The Witcher 4 با اسم رمز Polaris و بازسازی اولین بازی Witcher نیز در دست توسعه هستند. این استودیو همچنین تاکید کرد که علاقه ای به خرید توسط یک نهاد بزرگتر ندارد و برای استقلال خود ارزش قائل است.

در نوامبر 2023، CD Projekt Red فاش کرد که Phantom Liberty از تاریخ انتشار آن در 26 سپتامبر 4.3 میلیون نسخه فروخته است، اما اکنون می دانیم که این تعداد تا پایان سال افزایش یافته است.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty برنده بهترین بازی در حال انجام در The Game Awards 2023 شد. در بررسی Cyberpunk 2077: Phantom Liberty از GameSpot، گفتیم: “Phantom Liberty بهترین بازی Cyberpunk 2077 را برای یک بازی تیراندازی RPG هیجان انگیز، با محتوای هیجان انگیز ثانویه مجسم می کند. و نتیجه گیری های فراموش نشدنی.”

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  راهنمای خرید بهترین کیس کامپیوتر + قیمت و لینک خرید