DLC Midnight Suns Deadpool مارول تاریخ اکران ژانویه و تریلر جدیدی دریافت می کندتریلر جدیدی از Marvel’s Midnight Suns منتشر شده است که مزدور مورد علاقه مارول، ددپول، را در تمام شکوه و شکوهش که چهارمین دیوار شکسته است، به نمایش می گذارد. در دسترس به عنوان بخشی از اولین DLC پس از عرضه بازی – The Good, the Bad, and the Undead – ورود Deadpool به Midnight Suns با سه ماموریت داستانی جدید، یک ارتقاء جدید برای ابی و مجموعه ای از پوسته ها و لباس های جدید برای قهرمان

مانند بقیه بازیگران، ددپول مهارت‌های منحصربه‌فردی دارد که می‌تواند از آن استفاده کند، و مهارت خاصی برای عامل هرج و مرج در هر درگیری دارد. این نسخه از شخصیت منشأ منطبق با منبع کتاب کمیک او دارد – یک مزدور مرگبار مبتلا به سرطان مغز غیرقابل جراحی که داوطلب برنامه Weapon X می شود و یک عامل شفابخش به دست می آورد که بیماری او را تحت کنترل نگه می دارد – و کاملاً آگاه است که او یک شخصیت داستانی.

ددپول در نبرد به دو تپانچه نیمه اتوماتیک، کاتانای دوگانه و نارنجک‌های فرگ مسلح می‌شود و در هر نوبت به طور غیر فعال درصدی از سلامتی خود را بهبود می‌بخشد. ددپول بر روی وارد کردن آسیب به دشمنان، پر کردن مجدد En Fuego متر خود برای بهبود کارت های توانایی خود و استفاده از این منبع برای موثرتر تمرکز می کند. یا حتی برای اطرافیانش تحریک کننده تر است.

The Good, the Bad, and the Undead در تاریخ 26 ژانویه برای PC، PS5 و Xbox Series X|S به صورت خرید مستقل یا به عنوان بخشی از Season Pass در دسترس خواهد بود. شخصیت های دیگری که به عنوان DLC پس از عرضه به Midnight Suns می آیند عبارتند از Storm، Venom و Morbius.

در دیگر اخبار ددپول، ددپول 3 راه اندازی شد و سرانجام شاهد تقابل وید ویلسون با ولورین با بازی هیو جکمن خواهیم بود. بازیگر باسابقه مردان ایکس آماده شدن برای این نقش را آغاز کرده است و شش ماه آینده را برای بازگشت به دنیای مارول سپری می کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.