Division Heartland رتبه ESRB را دریافت می کند که نشان می دهد انتشار آن قریب الوقوع استThe Division Heartland، بازی رایگان بعدی یوبی‌سافت، برای عرضه در آمریکا رتبه‌بندی شده است، که نشان می‌دهد این بازی می‌تواند به زودی عرضه شود.

پایگاه داده ESRB حاوی لیستی برای Heartland در PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X|S و PC است. گروه رتبه بندی به این عنوان امتیاز M داده است که همان رتبه بندی The Division و The Division 2 است. توضیحات یادداشت چیز زیادی از دست نمی دهد، اما به این اشاره می کند که چگونه بازیکنان نقش یک مامور نخبه دولتی را در تلاش برای بازگرداندن نظم به عهده می گیرند.

در حال پخش: Tom Clancy’s The Division Heartland: Developer’s Primer

در توضیحات یادداشت آمده است: “بازیکنان از مسلسل، تفنگ و مواد منفجره برای کشتن اعضای گروه های متخاصم استفاده می کنند. نبردها گاهی اوقات می تواند دیوانه کننده باشد که با شلیک واقع گرایانه، فریادهای درد، اثرات پاشش خون و انفجار برجسته می شود.” صحنه‌های برش نمونه‌های دیگری از خشونت را به تصویر می‌کشند: چهره‌های غیرجنگی که در فاصله‌ای کاملاً خالی اجرا می‌شوند؛ شبح رولت روسی که با شلیک گلوله به سر منتهی می‌شود؛ فیلم اول شخص از تیراندازی؛ اسیران با خفاش یا چکش ضربه می‌خورند. گاهی اوقات خون در زیر اجساد به تصویر کشیده می شود. کلمات “f**k” و “sh*t” در بازی ظاهر می شوند.”

صفحه ESRB همچنین اشاره می کند که هارتلند دارای تراکنش های کوچک خواهد بود، که با توجه به اینکه بازی از یک مدل تجاری رایگان استفاده می کند، تعجب آور نیست.

Heartland تاریخ انتشار ندارد، اما همانطور که گفته شد، این واقعیت که ESRB اکنون به بازی امتیاز داده است نشان می دهد که انتشار آن قریب الوقوع است.

علاوه بر هارتلند، یوبی سافت در حال کار بر روی یک بازی موبایلی به نام The Division: Resurgence و یک فیلم سینمایی است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.