Displace تلویزیون بی‌سیم با کنترل‌های حرکتی و صوتی را معرفی کرد

محتوا را از یک جعبه پردازش مخفی به تلویزیون منتقل می کند. این می تواند چندین تلویزیون را از یک جعبه اجرا کند، هنگام تغییر اتاق، محتوا را از یک تلویزیون به تلویزیون دیگر منتقل کند، یا چندین تلویزیون را در یک صفحه بزرگ ترکیب کند. یک تلویزیون 3000 دلار قیمت دارد که بسته دوتایی آن 5400 دلار و بسته چهارتایی 9000 دلار است. تو می توانی نسخه های رزرو امروز برای ده درصد از قیمت کل با این حال، در مجموع تنها 100 مدل برای رزرو در دسترس بود، با تاریخ تحویل وعده داده شده دسامبر 2023.

ال‌جی همچنین در نمایشگاه CES یک تلویزیون بی‌سیم را معرفی کرد که از طریق سیستم مشابهی کار می‌کند، اگرچه در مدل‌های 97، 83 و 77 اینچی عرضه می‌شود. قیمت و جزئیات دیگر هنوز فاش نشده است.

مدل تلویزیون Displace 55 اینچ قد دارد و با باتری کار می کند، که به گفته دیسپلایس هم دوام بالایی دارند (در صورت استفاده از تلویزیون 6 ساعت در روز حدود یک ماه) و هم قابل تعویض هستند. تلویزیون نیازی به نصب بر روی دیوار ندارد، زیرا دستگاه پمپ مکش مخصوص به خود را به پشت متصل می کند. این به آن اجازه می دهد تقریباً روی هر سطحی، از جمله یک پنجره، پخش شود. تلویزیون کنترل از راه دور ندارد، در عوض به کنترل‌های اشاره‌ای تکیه می‌کند که تلویزیون از طریق دوربینی که در بالا قرار دارد می‌خواند. همچنین می توانید تلویزیون را با صدای خود یا با لمس صفحه نمایش کنترل کنید.

Displace در نمایشگاه CES چیزی را معرفی کرد که آن را “اولین تلویزیون بی سیم جهان” می نامد و اولین مدل های آن در دسامبر 2023 ارسال می شود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.