Disney Dreamlight Valley: Where to Find Pebbles


مطمئناً در دره دریم لایت دیزنی کمبودی برای ساختن چیزها وجود ندارد، و هر آیتم، مسیر یا حصاری که ایجاد می‌کنید حداقل به یکی از منابع متعدد موجود در بیوم‌های مختلف بازی نیاز دارد. یکی از این منابع سنگ‌ریزه‌ها هستند. ، به خصوص اگر در حال ایجاد مسیرهایی در اطراف دره خود هستید. ما در زیر به شما خواهیم گفت که کجا سنگریزه را ذخیره کنید.

کجا می توان سنگریزه ها را در دره دریم لایت دیزنی پیدا کرد

سنگریزه ها با حفاری در بیوم های زیر به دست می آیند:

  • ساحل را خیره کنید
  • جنگل شجاعت
  • سرزمین های فراموش شده
  • فلات آفتابی
شرحی ارائه نشده است

بخش ناخوشایند حفاری این است که اغلب با تلاش برای پرورش سنگریزه ها سکه، خاک و سایر منابع به دست می آورید، بنابراین جمع آوری آنقدر طول می کشد تا کارهایی را که می خواهید انجام دهید جمع آوری کنید. با این حال، مطمئناً می توانید با همراه داشتن یک دوست حفاری برای به دست آوردن وسایل اضافی در حین حرکت، سرعت کار را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. علاوه بر این، همیشه می‌توانید از لاک بیل معجزه‌آسا استفاده کنید – به شرطی که مواد لازم برای ساخت آن را جمع‌آوری کرده باشید – زیرا این کار تعداد منابعی را که از حفاری به دست می‌آورید بهبود می‌بخشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دره دریم لایت دیزنی، مرکز راهنمای جامع ما را بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.