Disney Dreamlight Valley: چگونه نارگیل بگیریم

کرم ها و چوب را به ایستگاه صنایع دستی بیاورید تا تله مارماهی بسازید، سپس به اسکله ساحل Dazzle بروید تا آن را در آب قرار دهید. پس از آن، در همان نزدیکی ماهی بگیرید تا یک مارماهی را بازگردانید، سپس می توانید آن را به مائوئی برگردانید.

وقتی مائویی به دره شما نقل مکان کرد، با او به سطح دوستی 2 برسید تا اولین ماموریت او “Bury the Eel” را باز کنید. این تلاش شما را ملزم می کند که با گوفی صحبت کنید و چند آیتم از جمله x3 Worms و x8 Softwood برای او جمع آوری کنید. کرم ها را در نقاط ترک خورده روی زمین در نزدیکی آب در Peaceful Meadow حفر کنید و تقریباً در هر نقطه از بازی، چوب نرم را در نزدیکی درختان جمع آوری کنید.

هنگامی که قفل این درختان استوایی را باز کردید، فقط به سمت آنها بروید و به دنبال نارگیل بگردید.
هنگامی که قفل این درختان استوایی را باز کردید، فقط به سمت آنها بروید و به دنبال نارگیل بگردید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Dreamlight Valley، مرکز راهنمای جامع ما را بررسی کنید.

اولین قدم برای به دست آوردن درختان نارگیل، دوستی با ماوی است، که از شما می‌خواهد به پادشاهی موانا بروید و یک سری اهداف را تکمیل کنید که او را وادار می‌کند در دره شما مستقر شود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

دستیابی به تمام مواد مورد نیاز برای پختن همه چیز در دره دریم لایت دیزنی قطعا کمی کار می خواهد. در برخی موارد، این مواد حتی ممکن است از شما بخواهند تا قبل از اینکه بتوانید به آن دسترسی پیدا کنید، چند کار را در دره انجام دهید. این مورد در مورد نارگیل است – اما نگران نباشید، زیرا ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید تعداد زیادی از آنها را به دست آورید.

چگونه در دره دریم لایت دیزنی نارگیل تهیه کنیم

مائویی از شما می خواهد که مارماهی را بکارید، بنابراین جایی در دره خود حفر کنید و ماهی را در آنجا دفن کنید، سپس آن را به طور مکرر آبیاری کنید تا در نهایت در درخت نارگیل جوانه بزند. پس از اتمام کار، می توانید نارگیل را از آن برداشت کنید و به شما این امکان را می دهد که هم تلاش مائوئی را کامل کنید و هم شروع به پختن غذاهایی کنید که به میوه نیاز دارند. همچنین، درختان نارگیل بیشتری برای برداشت بعدی در ساحل ظاهر می شوند.