Disney Dreamlight Valley: چگونه مرغ، گوشت خوک و گوشت گوزن تهیه کنیم


بازی Disney Dreamliight Valley، A Rift in Time، حجم زیادی از محتوای جدید را به بازی شبیه‌سازی غنی از ویژگی‌های قبلی اضافه می‌کند، اما چیزی که ممکن است بسیاری از بازیکنان انتظارش را نداشته باشند، افزودن پروتئین به شکل مرغ، گوشت خوک و گوزن است. با این حال، برای باز کردن قفل این مواد جدید، باید یکی از معروف‌ترین عضلانی‌های دیزنی را پیدا کرده و به خدمت بگیرید. برای اطلاع از نحوه دسترسی به مرغ، گوشت خوک و گوشت گوزن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

چگونه در دره دریم لایت دیزنی مرغ، گوشت خوک و گوشت گوزن تهیه کنیم

مرغ، گوشت خوک و گوزن را می توان از غرفه گاستون خریداری کرد. با این حال، برای دسترسی به این غرفه، ابتدا باید قفل گاستون را با تکمیل یک کوئست لاین نسبتاً طولانی و پر پیچ و خم که شامل بازدید از غار عجایب است، باز کنید.

وقتی قفل گاستون را باز کردید، دوستی او را به سطح 2 افزایش دهید و تلاش “Center of Attention” را تکمیل کنید، که از شما می خواهد به او کمک کنید تا خانه اش را تعمیر کند. در پایان تلاش، شما وظیفه پیدا کردن قطعات فریزر را خواهید داشت تا او بتواند – حدس زدید – غرفه گوشت خود را راه اندازی کند.

گاستون پروتئین های مختلفی را در غرفه خود در The Wastes می فروشد.
گاستون پروتئین های مختلفی را در غرفه خود در The Wastes می فروشد.

در پایان تلاش، به غرفه گوشت گاستون در The Wastes دسترسی خواهید داشت که می توانید مرغ، گوشت خوک و گوشت گوزن را خریداری کنید. هر یک از این گوشت ها هر 24 ساعت تازه می شوند، اما یک گوشت تصادفی در روز نامحدود خواهد بود. دو مورد دیگر به 20 خرید در آن روز محدود خواهند شد. در هر صورت، در عرض چند روز پس از بازدید از غرفه، مشکلی برای ذخیره کردن گوشت ندارید.

بخوانید  A Real Military Veteran Is Now An Operator In Call Of Duty, And He's The Rock's Cousin

در حالی که اولین توسعه بزرگ Disney Dreamlight Valley را بررسی می‌کنید، نحوه باز کردن قفل EVE را نیز بیاموزید. اگر در مورد چیز دیگری به کمک نیاز دارید، حتما مرکز راهنمای جامع ما را بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.