Disney Dreamlight Valley: چگونه قطعات زمانبندی را بدست آوریم و چگونه کار می کنند


گسترش A Rift in Time Disney Dreamlight Valley راه‌های جدیدی برای تعامل با دره و ساکنان آن دارد، از جمله ابزار کاملاً جدیدی به نام Royal Hourglass که به شما امکان می‌دهد مواد خاصی را برای ساخت اقلام مختلف روی میزهای کنترل زمان پیدا کنید. در میان این مواد، منابع کمیابی به نام قطعات وجود دارد که اگر می‌خواهید برخی از پرطرفدارترین مبلمان را بسازید، باید آنها را جمع آوری کنید. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد یافتن و استفاده از قطعات بدانید.

نحوه بدست آوردن قطعات زمانبندی در دره دریم لایت دیزنی و نحوه کار آنها

وقتی از رویال Hourglass استفاده می کنید، Time Mastery Shards را می توانید در هر نقطه از بازی پیدا کنید، اما تنها یک نوع Shard در روز می تواند ظاهر شود. متأسفانه، برنامه مشخصی برای این تخم ریزی ها وجود ندارد، به این معنی که به دست آوردن آنهایی که می خواهید کاملاً بر اساس شانس است.

بهترین راه حل شما این است که روزانه وارد سیستم شوید و بررسی کنید کدام بخش تسلط زمانی در آن روز موجود است. شما می توانید این کار را با رفتن به منو > مجموعه > جزیره ابدیت > تسلط بر زمان سپس به قسمت Fragments بروید. موردی که در آن روز ظاهر می‌شود، پس از انتخاب می‌گوید «امروز در دسترس است» در پایین صفحه.

شما می توانید مبلمان را با استفاده از Timebending Fragments در جدول Timebending بسازید.
شما می توانید مبلمان را با استفاده از Timebending Fragments در جدول Timebending بسازید.

به خاطر داشته باشید که برای ساختن بسیاری از چیزهای دیگر بر روی میزهای زمان خم به سایر موارد، از جمله هسته های کمیاب که به صورت تصادفی ظاهر می شوند، نیز نیاز خواهید داشت. به این ترتیب، هنگام جستجوی Timebending Fragments، هر چیزی را که پیدا کردید ذخیره کنید تا بتوانید بعداً از آنها استفاده کنید.

بخوانید  انتشار تریلر جدیدی از بازی Tekken 8 با محوریت شخصیت برایان فیوری

هنگامی که ده تکه را پیدا کردید که برای ساخت یک مبلمان نیاز دارید و به اندازه کافی Glimmer جمع آوری کردید، باید به یک جدول Time Mastery بروید و Fragments را از منو انتخاب کنید تا شروع به کاردستی کنید. در اینجا هر قطعه و سطحی که ساعت شنی سلطنتی شما برای پیدا کردن آنها باید داشته باشد و همچنین مبلمانی که برای ساختن آنها نیاز دارند آورده شده است.

قطعه سطح ساعت شنی سلطنتی مبلمان
شمشیر شکسته سطح 2 شمشیر در سنگ
برج کاخ ​​ترک خورده سطح 2 مدل کاخ آگرابه
فریم شوخی ماه سطح 2 هیولا فریم های ماه
سر لوت سطح 2 تخت پالت دروگر یخ
دسته گلدان اسطوره ای سطح 3 گلدان اسطوره ای
قطعه پایه سطح 3 اولین پنی اسکروج
پای پیانو سطح 2 پیانو میخانه
قطعه ملیله سطح 3 ملیله خانواده هایلند
دکوراسیون V8 سطح 3 کافه V8
چرخ واگن سطح 3 گاری بینگ بونگ

و اینگونه است که می توانید قطعاتی را پیدا کنید که در زمان خم می شوند و از آنها برای ساختن مبلمان شخصیت محور واقعاً جالب استفاده می کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دره دریم لایت دیزنی، مرکز راهنمای جامع ما را بررسی کنید.

تحریریه مجله بازی یک گیمر