Disney Dreamlight Valley: چگونه زمان روز را تغییر دهیم

Disney Dreamlight Valley کارهای زیادی را برای علاقه مندان به بازی دنج فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که همیشه چیزی برای حذف چک لیست وجود دارد. اما از آنجایی که بازی با یک ساعت بی‌درنگ کار می‌کند، کسانی که فقط می‌توانند در یک زمان از روز بازی کنند، اغلب فرصت لذت بردن از دره خود را وقتی هوا خوب است از دست می‌دهند. خوشبختانه، می‌توانید برای تغییر زمان روز در دره دریم لایت دیزنی به منوی خود بروید، و ما در زیر به شما خواهیم گفت که این تنظیمات را کجا پیدا کنید.

چگونه زمان روز را در دره دریم لایت دیزنی تغییر دهیم

برای تغییر زمان روز در دره دریم لایت دیزنی، کافی است منوی خود را باز کرده و به آن بروید تنظیمات. اسکرول کنید به چارت سازمانی برای پیدا کردن “زمان روز افست” اسلاید پس از دسترسی به این منو، می توانید زمان روز را دوازده ساعت جلوتر یا دوازده ساعت عقب تر از زمان فعلی تغییر دهید. سپس می‌توانید با حرکت دادن نوار لغزنده به وسط، آن را به زمان محلی خود تغییر دهید (+0) از نو.

زمان را در این منو تغییر دهید.
زمان را در این منو تغییر دهید.

البته توجه داشته باشید که این تغییر زمان در دره شماست فقط برای اهداف زیبایی شناختی. برنامه خواب عادی روستاییان شما و دیگران صرف نظر از اینکه زمان روز را چگونه تغییر داده اید، با زمان محلی شما هماهنگ می ماند.

حتی با وجود محدودیت‌ها، این می‌تواند به ویژه برای ایجاد تصویر عالی برای یک عکس رویداد DreamSnaps مفید باشد، و به شما این امکان را می‌دهد که آن را برای یک عکس شبح وار تاریک کنید یا چیزها را برای چیزی بازیگوش و شاد روشن کنید. همچنین برای اینکه بتوانید دره خود را در زمانی از روز که به بهترین وجه با منطقه و روحیه ای که با آن کار می کنید مناسب است تزئین کنید. و از آنجایی که تغییر آن در هر زمان بسیار آسان است، می توانید هر چند وقت یکبار آن را بازی کنید.

بخوانید  همه بازی‌های ابرقهرمانی آینده که باید در سال 2024 و بعد از آن مراقب آنها باشید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دره دریم لایت دیزنی، مرکز راهنمای جامع ما را بررسی کنید.