Disney Dreamlight Valley: چگونه جلبک قرمز را بدست آوریم

جلبک قرمز را فقط می توان با ماهیگیری به دست آورد. این یک قطره بسیار نادر است که پس از صید ماهی به طور تصادفی ظاهر می شود، به این معنی که پس از آن باید آن را بردارید. نرخ افت برای این منبع کمتر از سایر آیتم های بازی است، بنابراین شما احتمالا زمان زیادی را صرف کشاورزی خواهید کرد تا در ساخت معجون از آن استفاده کنید.

جلبک قرمز را فقط می توان با ماهیگیری به دست آورد.
جلبک قرمز را فقط می توان با ماهیگیری به دست آورد.

همانطور که گفته شد، استفاده از یک طعمه ماهیگیری معجزه آسا در واقع می تواند شانس شما را برای پیدا کردن جلبک قرمز افزایش دهد، بنابراین وقتی از یکی برای کمک به پیدا کردن برخی از کمیاب ترین ماهی های بازی استفاده می کنید، احتمالاً می توانید کمی خود را دوباره پر کنید. این کالای گرانبها کمی در طول راه و فراموش نکنید که یک دوست متخصص در ماهیگیری را با خود بیاورید تا شانس خود را بیش از پیش افزایش دهید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دره دریم لایت دیزنی، حتما مرکز راهنمای جامع ما را بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

اگر در دره دریم لایت دیزنی به اندازه کافی پیشرفته باشید، در نهایت متوجه خواهید شد که مرلین به شما این توانایی را می دهد که معجون های منحصر به فردی بسازید که ابزارهای مختلف شما را بهبود می بخشد و به شما امکان می دهد منابع را به طور موثرتری کشاورزی کنید. با این حال، ساخت آنها اغلب به منابع کمی نیاز دارد که یکی از آنها جلبک قرمز است. اگر می‌پرسید چگونه می‌توانید این قطره غیرمعمول را به دست آورید، در اینجا شما را پوشش می‌دهیم.

بخوانید  آمازون سریال محمد علی را تولید می کند

چگونه جلبک قرمز را در دره دریم لایت دیزنی بدست آوریم