Disney Dreamlight Valley: چگونه از شر زباله های دریایی خلاص شویم

هنگامی که پادشاهی موانا را به طور کامل تکمیل کردید و مائویی دره را به خانه خود تبدیل کرد، دوستی او را به سطح 4 برسانید تا تلاشی به نام “داستان سنگ و آتش” باز شود. هنگامی که تلاش آغاز شد، مائویی را دنبال کنید، سپس او در نهایت به شما خواهد گفت که باید به جزیره او برگردید و چیزهایی برای او جمع کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Dreamlight Valley، مرکز راهنمای جامع ما را بررسی کنید.

دو نوع زباله دریایی وجود دارد – کوچک و بزرگ – بنابراین ما در اینجا هر دو را بررسی خواهیم کرد زیرا آنها به مراحل مختلفی نیاز دارند. در هر صورت، اولین قدم برای شکستن زباله های دریایی در ساحل Dazzle این است که به پادشاهی موانا بروید و برای دوستی با Maui، خط جستجو را دنبال کنید.

زباله های کوچک دریایی

وقتی غذای 5 ستاره را به مائوئی بازگردانید، در نهایت کلنگ شما را برای بار دوم ارتقاء می‌دهد و به شما این امکان را می‌دهد که زباله‌های بزرگ دریایی را که پل را مسدود کرده‌اند، بشکنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

اگر تمام راه را تا ساحل Dazzle در دره دریم لایت دیزنی پرسه زده اید، احتمالاً مرجان ها (آوارهای دریایی) را دیده اید که در اطراف پراکنده شده اند، به خصوص تکه های بزرگی که گذرگاه پل را در مرکز بیوم مسدود کرده اند. این بسیار خسته کننده است، بنابراین شما می خواهید به سرعت راه را باز کنید، و ما شما را در مورد نحوه رسیدن به آنجا راهنمایی می کنیم.

بخوانید  تام هندرسون فکر می کند بازی GTA 6 به طور رسمی در سال 2023 معرفی خواهد شد

چگونه از زباله های دریایی در دره دریم لایت دیزنی خلاص شویم

به پادشاهی موانا برگردید و به دنبال قایق در ساحل بگردید. سبد را در شن و ماسه در اینجا باز کنید تا اقلام مورد نیاز مائویی را تهیه کنید، سپس به سراغ او بروید. سپس از شما می‌خواهد که برای او یک غذای 5 ستاره بپزید، بنابراین غذایی را انتخاب کنید که فکر می‌کنید با موادی که در دسترس دارید، قابل انجام است و آن را برای او بپزید.

هنگامی که ماموریت‌های موانا را در پادشاهی او تکمیل می‌کنید، در نهایت یکی به نام «مائوی بزرگ» دریافت می‌کنید که از شما می‌خواهد با مائویی صحبت کنید و به سه سؤال پاسخ دهید. پاسخ ها در زیر آمده است.

  • “مائویی، شکل‌گیر، نیمه خدای باد و دریا، قهرمان برای همه.”
  • یک قلاب جادویی که او می تواند از آن برای تبدیل به حیوانات استفاده کند.
  • “تاریخچه دفن روده مارماهی برای ایجاد درخت نارگیل.”

اگر موفق شوید، مائویی کلنگ شما را ارتقا می‌دهد تا بتوانید زباله‌های کوچک دریایی را باز کنید.

باز کردن این تکه های بزرگ مرجان به ارتقای کلنگ دوم نیاز دارد.
باز کردن این تکه های بزرگ مرجان به ارتقای کلنگ دوم نیاز دارد.

زباله های بزرگ دریایی

هر دو نوع مرجان هر روز در اطراف ساحل Dazzle به تخم ریزی ادامه می دهند، بنابراین وقتی آن را دیدید آن را بشکنید تا ماسه اضافی برای کاردستی بگیرید. و فراموش نکنید که پس از دریافت ارتقای کلنگ، بقیه تلاش مائویی را به پایان برسانید.