Disney Dreamlight Valley: چگونه از شر استخوان ها خلاص شویم

اولین قدم برای شکستن استخوان‌ها در فلات آفتابی این است که سطح دوستی اسکار را به 3 برسانید. در این مرحله، می‌توانید جستجوی “Breaking Bones” او را شروع کنید، که در آن او شما را برای صحبت با اسکروج مک‌داک می‌فرستد.

دو نوع استخوان در Sunlit Plateau وجود دارد – کوچک و بزرگ – و برای حذف آنها به دو ارتقا مختلف نیاز دارید. هر دو نیاز به دوستی با اسکار و تکمیل ماموریت‌ها برای او دارند. در اینجا نحوه دریافت هر دو ارتقاء آورده شده است.

استخوان های کوچک

پنجه های شیر را می توان از نقاط ترک خورده زمین در اطراف لبه های فلات آفتابی کشف کرد. چوب خشک را می توان در نزدیکی درختان در فلات آفتابی، ارتفاعات یخ زده یا سرزمین های فراموش شده یافت. برای ساخت هر یک از شمش های آهن، باید پنج سنگ آهن و یک تکه زغال سنگ را در یک ایستگاه صنایع دستی ترکیب کنید (بنابراین در مجموع 25 شمش آهن و 5 زغال سنگ).

پس از صحبت با اسکروج، به اسکار برگردید، که سپس از شما می‌خواهد موارد زیر را بیابید:

  • x5 پنجه شیر
  • x5 چوب خشک
  • شمش آهن x5

این آیتم‌های جمع‌آوری‌شده را بردارید و به ایستگاه صنایع‌دستی بروید تا سر بیل پنجه شیر را بسازید، که سپس می‌توانید از موجودی خود برای ارتقای بیل خود استفاده کنید. اکنون می توانید استخوان های کوچک را از Sunny Plateau جدا کنید.

هنگامی که دومین ارتقا بیل را از Scar دریافت کردید، می توانید این مسیر را از طریق پل Sunlit Plateau پاک کنید.
هنگامی که دومین ارتقا بیل را از Scar دریافت کردید، می توانید این مسیر را از طریق پل Sunlit Plateau پاک کنید.

استخوان بزرگ

برای از بین بردن استخوان های بزرگ از فلات آفتابی، باید اسکار را به سطح دوستی 7 برسانید و قفل جستجوی او “دایره زندگی” را باز کنید. شیر حیله‌گر شما را می‌فرستد تا با مادر گوتل صحبت کنید، او از شما استخوان‌های قدیمی و 10 برابر Nightshards پاک شده می‌خواهد.

هیچ کس دوست ندارد مسیرش مسدود شود، بنابراین اگر این اتفاق برای شما در دره دریم لایت دیزنی بیفتد، ایرادی ندارد که کمی ناامید باشید. کاوش در فلات آفتابی بدون شک شما را با استخوان های مختلفی که در اطراف قرار دارند آشنا کرده است، از جمله استخوان های بسیار بزرگی که شما را از عبور از پل در اینجا باز می دارند. بیایید از شر آنها خلاص شویم و فضا را کمی باز کنیم، درست است؟

چگونه در دره دریم لایت دیزنی از شر استخوان ها خلاص شویم

مواد را به اسکار برگردانید، که از شما می خواهد آنها را در آبفشان داخل خانه اش قرار دهید. این کار را برای دریافت خاکستر انجام دهید، سپس باید آن را در جایی در دره بکارید و حدود یک ساعت آبیاری کنید تا تبدیل به گل استخوان شود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Dreamlight Valley، مرکز راهنمای جامع ما را بررسی کنید.

از Bone Flower و Purified Nightshards برای ساختن Roaring Shovel Head استفاده کنید، سپس از موجودی خود استفاده کنید تا بیل خود را دوباره ارتقا دهید، در نهایت به شما امکان می دهد استخوان های بزرگ را از Sunny Plateau بردارید. باز کردن مسیر روی پل در نهایت باعث می‌شود که مسیر بیوم را آسان‌تر کنید، و همچنین به شما این امکان را می‌دهد که یک بار دیگر با اسکار صحبت کنید تا تلاش سطح 7 او را تکمیل کنید.

استخوان های قدیمی را می توان در معادن Vitalys در Sunny Plateau پیدا کرد. وارد غار شوید و به سمت چپ بروید، سپس در اولین تقاطع بزرگ به راست بپیچید. در سمت چپ جایی است که شی درخشان را روی زمین خواهید یافت. در همین حال، Purified Night Fragments را می توان با ترکیب 5 Night Fragment و 1 Dream Fragment ساخت. اگر تک تک قطعات را ذخیره نکرده باشید، به دست آوردن کافی برای ساخت تمام قطعات شب خالص ممکن است کمی طول بکشد.