Disney Dreamlight Valley: چگونه از شر استامپ خلاص شویم

Disney Dreamlight Valley یک بازی زیبا با روش‌های فراوانی است که می‌توانید دنیای خود را هر طور که می‌خواهید شخصی‌سازی کنید. با این حال، هر چند وقت یک‌بار با موانعی روبرو می‌شوید که پاک کردنشان غیرممکن به نظر می‌رسد، همانطور که در مورد آن کنده‌های ناامیدکننده‌ای که احتمالاً متوجه شده‌اید که دره‌تان را پر از زباله کرده‌اید، وجود دارد. در حالی که آنها می توانند آزاردهنده باشند و شما را از قرار دادن خانه ها و سایر مبلمان در جایی که می خواهید باز دارند، خوشبختانه خلاص شدن از آنها چندان سخت نیست. در زیر به شما خواهیم گفت که چگونه

چگونه از شر کنده ها در دره دریم لایت دیزنی خلاص شویم

با تمام این موارد در موجودی خود، اکنون می توانید برای ساخت تیغه بیل به یک ایستگاه صنایع دستی بروید. هنگامی که آن را ساختید، به موجودی خود بروید و از آن برای ارتقاء بیل خود استفاده کنید. با انجام این کار، در نهایت می توانید تمام آن کنده های مزاحم را به همان روشی که یک چاله حفر می کنید، در دره خود حفر کنید.

چوب نرم به راحتی در زیر درختان در سراسر دره یافت می شود، بنابراین به جایی مانند Plaza یا Peaceful Meadow بروید تا به سرعت مقدار زیادی از آن را بگیرید. اگر هنوز نسبتاً در ابتدای بازی هستید، می‌توانید با نگاه کردن به اطراف Glade of Confidence یا Forest of Valor راحت‌تر Hardwood را جمع‌آوری کنید. شمش آهن باید با ترکیب 5 سنگ آهن با 1 سنگ زغال سنگ ساخته شود که هر دوی آنها را می توان به راحتی در Glade of Confidence یا Forest of Valor پرورش داد. در نهایت، Tinkering Parts x3 از شما می‌خواهد دو شمش آهن را در یک ایستگاه کاردستی ترکیب کنید.

بخوانید  پایان توسعه Diablo 4

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

همانطور که در “دعوت یخی” پیشرفت می کنید، باید چند مورد را به دست آورید:

  • 10x چوب نرم
  • 4x چوب سخت
  • شمش آهن 4 برابر
  • 3x قطعات DIY
برای از بین بردن کنده ها باید این بیل را ارتقا دهید.
برای از بین بردن کنده ها باید این بیل را ارتقا دهید.

اولین قدم برای پاک کردن تمام کنده ها از دره، یافتن و دوستی آنا در پادشاهی یخ زده است. هنگامی که او در نهایت به دره دریم لایت باز می گردد، باید دوستی او را به سطح 2 برسانید، که کار بسیار آسانی است – فقط یک یا دو گل به او بدهید، یا یک گفتگوی روزانه با او داشته باشید. هنگامی که آنا به سطح دوستی 2 می رسد، اولین تلاش خود را به نام “دعوت یخی” به شما پیشنهاد می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Dreamlight Valley، مرکز راهنمای جامع ما را بررسی کنید.