Disney Dreamlight Valley: ایمیل خود را برای یافتن مون استون رایگان بررسی کنیدبه عنوان تشکر از صبر بازیکنان در هنگام مشکلات دسترسی زودهنگام دره دریم لایت دیزنی، توسعه دهنده Gameloft غرامتی را در قالب 2500 سنگ ماه ارائه می دهد – برای باز کردن قفل یک Star Path، سیستم جوایز زیبایی پاس مانند. مبارزه بازی کافی است.

دره دریم لایت دیزنی موفقیت بزرگی برای توسعه دهنده گیم لافت بوده است، با دوره دسترسی اولیه آن، تعداد زیادی از طرفداران را جذب می کند که مشتاق هستند با شخصیت های مورد علاقه خود در یک شبیه ساز زندگی زیبا بنشینند. با این حال، همه چیز عالی نبوده است، زیرا بازی دارای سهم نسبتاً زیادی از مشکلات است، از مشکلات ناامیدکننده جستجو گرفته تا باگ‌های شکستن بازی و فراتر از آن – ناگفته نماند که دارای برخی از بخش‌های اصلی است که می‌تواند از برخی بهبودها استفاده کند.

از دوشنبه، 7 نوامبر، Gameloft به هر صاحب دسترسی زودهنگام 2500 مون استون – ارز ممتاز بازی – به عنوان تشکر از شکیبایی بازیکنان در طول دوره راه‌اندازی پر دردسر، ارائه کرده است. این تعداد Moonstones برای خرید یک آهنگ ممتاز در مسیر ستاره منفی فعلی با موضوع هالووین یا هر مسیر ستاره آینده کافی است. اگر بازیکن Dreamlight Valley هستید و می‌خواهید این مون استون‌ها را ادعا کنید، فقط به صندوق پستی خود بروید و آنها را بپذیرید.

اولین به‌روزرسانی بزرگ Dreamlight Valley در ماه اکتبر ارائه شد و تعداد زیادی رفع اشکال و همچنین اضافه شدن Scars شرور Lion King و ماموریت‌های جدید را به همراه داشت. آپدیت دیگری در اواخر سال جاری منتشر می شود و شخصیت های دوست داشتنی Toy Story و پادشاهی جدیدی بر اساس این فرنچایز را معرفی می کند.

Dreamlight Valley اکنون به صورت Early Access برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، نینتندو سوییچ و رایانه شخصی در دسترس است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.