Discord Start Zumji – زومجی


سرور Discord یک گیمر از امروز شروع به کار می کند. اگر حساب دیسکورد دارید می توانید ما را در دیسکورد دنبال کنید و ما را به دوستان خود معرفی کنید.

بدون شک تا به حال همه شما با پلتفرم دیسکورد آشنا هستید یا حداقل نام دیسکورد را شنیده اید. Discord پلتفرمی است که در ابتدا در بین گیمرها و استریمرها محبوبیت داشت، اما به مرور زمان کاربران بیشتری پیدا کرد. امکان چت متنی در کنار گفتار و فعالیت های گروهی، پلتفرم Discord را به یکی از محبوب ترین پلتفرم ها برای ایجاد جوامع جدید تبدیل کرده است. البته سهولت استفاده از رابط کاربری این پلتفرم و امکان ایجاد دسته بندی های مختلف نیز در این محبوبیت بی تاثیر نبوده است.

اینطوری هم دیدیم که شاید بد نباشد جایی برای مکالمات پراکنده ای داشته باشیم که جایی در سایت اصلی یک گیمر ندارند. این بدان معناست که شما می توانید به بحث در مورد مسائل و محتوای سایت در خود سایت ادامه دهید، اما در سایر موارد مرتبط یا غیرمرتبط و پراکنده می توانید صحبت های خود را به اختلاف ما کمک کنید. برای شروع دسته بندی هایی را انتخاب کرده ایم که فکر می کنیم برای همه جذاب باشد، بدون شک به مرور زمان و با پیشنهاد شما این دسته بندی ها را گسترده تر و بهتر خواهیم کرد. به یاد داشته باشید که این سرور در نهایت متعلق به شماست و قرار است فعالیت شما را ردیابی کند، پس سعی کنید آن را حفظ و بهبود بخشید.

برای پیوستن به یک گیمر دیسکورد روی این لینک کلیک کنید.

بخوانید  به گفته Dev، مایکروسافت پس از خرید استودیوی Redfall گفت: PS5 وجود ندارد