Diablo Immortal جوایز را برای دارندگان Battle Pass ممتاز بهبود می بخشدکسانی که مایل به پرداخت مقداری پول در Diablo Immortal هستند، به زودی گزینه های نبرد پاس پولی این بازی را پاداش بیشتری خواهند یافت.

آخرین به روز رسانی Diablo Immortal قرار است در تاریخ 12 آوریل در قاره آمریکا و 11 آوریل در سایر نقاط جهان ارائه شود. مانند جزئیات توسط بلیزاردتنظیماتی را در جوایز پاس نبرد توانمند و جمع‌آوری بازی به همراه خواهد داشت، همچنین یک پاس نبرد جدید برای ارتقاء سطح، بهبود مسابقه در میدان نبرد و رویدادهای جدید با زمان محدود.

در حال پخش: نقد و بررسی ویدیوی Diablo Immortal

به کسانی که در آینده یکی از گزینه های نبرد پاس ممتاز بازی را خریداری کنند، هر کدام با سه جواهر معمولی در رتبه های 5 و 35 پاداش خواهند گرفت. علاوه بر این، جواهر افسانه ای دو ستاره قدرتمند Fervent Fang در رتبه 20 اعطا خواهد شد و جایگزین یکی خواهد شد. ستاره افسانه‌ای Gem Seled’s Awakening که قبلاً در رتبه‌های 5، 20 و 35 قرار گرفته بود.

بازیکنانی که Collector’s Empowered Battle Pass (که اساساً نسخه ارتقا یافته و گران‌تر از Premium Empowered Battle Pass) خریداری می‌کنند، با شروع این به‌روزرسانی، جوایز بیشتری دریافت خواهند کرد. پاس‌های نبرد توانمند کلکسیونر علاوه بر این به ارز جدیدی به نام سکه‌های آرشیو نبرد در رتبه‌های خاصی پاداش می‌دهند که می‌توان آن‌ها را با جواهرات، لوازم آرایشی و سایر موارد موجود در پاس‌های فصلی فصلی قبلی مبادله کرد. موارد موجود در فروشگاه Battle Archive هر فصل تغییر می کند. به نظر نمی رسد که هیچ تغییری در نبرد پاس رایگان بازی وجود داشته باشد.

هدف این آپدیت بهبود تجربه میدان نبرد PvP نیز هست. بلیزارد به دنبال بهینه سازی خواستگاری و تنبیه کسانی بود که در صف قرار می گیرند. کسانی که به طور مکرر مسابقات matchmade را لغو می کنند، به مدت پنج دقیقه نمی توانند در Battlegrounds شرکت کنند و اکنون یک پیام هشدار درون بازی دریافت خواهند کرد.

بخوانید  نمایش عملکرد پردازنده Core i9-13900KS با فرکانس 6 گیگاهرتز

برای کسانی که مرتباً Paragon Point های خود را دوباره تجهیز می کنند، این به روز رسانی جدید باید کار را آسان تر کند. بلیزارد در حال حذف یک تایمر هفت روزه مرتبط با بازنشانی Paragon Point است و ساخت‌های Paragon Point نیز بخشی از بارگیری‌های ذخیره‌شده در Armory خواهند بود و به بازیکنان امکان می‌دهند راحت‌تر بین ساخت‌ها جابجا شوند.

بلیزارد در یادداشت های پچ می نویسد: “پس از تجزیه و تحلیل رفتار بازیکن و در نظر گرفتن تمایل ما به ارائه انعطاف پذیری بیشتر بازیکنان در نحوه بازی شخصیت خود، به این نتیجه رسیدیم که اجازه دادن به بازیکنان در تعیین مجدد امتیازات خود به دلخواه در عین حفظ تعادل، سرگرم کننده تر است.” .

دو رویداد با زمان محدود به همراه رویدادهای Shady Stock و Into the Dark Wood در آینده نزدیک برای Diablo Immortal خواهند آمد. هر دو بازیکن در ازای آیتم‌های افسانه‌ای تصادفی و سایر جوایز، وظایف روزانه خود را کامل می‌کنند.

به‌روزرسانی قبلی Diablo Immortal یک حالت بازی کاملاً جدید PvE/PvP را به RPG رایگان در قالب برج‌های نفرین شده معرفی کرد. بلیزارد همچنین به دنبال اضافه کردن فعالیت‌های غیرمتمرکز بیشتر به دنیای Diablo Immortal است که قبلاً ماهیگیری را در یک به‌روزرسانی در اوایل سال جاری اضافه کرده بود.

در دیگر اخبار Diablo، فصل های Diablo III به زودی شروع به تکرار خواهند کرد. در همین حال، ورودی بعدی این سری، Diablo IV، اخیراً چیزی را به پایان رساند که بلیزارد آن را بزرگترین بتا در تاریخ فرنچایز نامید. Diablo IV قرار است در 6 ژوئن وارد بازار شود، و در حالی که دارای پاس نبرد و فصل های مشابه با Diablo Immortal است، به بازیکنان اجازه نمی دهد با صرف پول قدرتمندتر شوند.

بخوانید  فروش جدید بازی های رایانه شخصی دارای معاملات شگفت انگیزی است

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.