Diablo 4 Whispering Obols و Whispering Key توضیح داده شده است

پاداش معمول حدود 20 ابول زمزمه کننده همراه با طلا و سایر وسایل و سلاح ها است. خود رویدادها بیش از چند دقیقه طول نمی کشند، بنابراین اگر بتوانید آنها را پیدا کنید، قطعا ارزش تکمیل کردن را دارند. برای اطلاعات بیشتر در مورد اکشن RPG جدید، حتما راهنمای کلاس Diablo 4 ما را بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با باز کردن منوی کاراکترهای خود (C روی صفحه کلید) و نگاه کردن به پایین پنجره، می توانید دقیقاً تعداد ابول های زمزمه کننده را در فهرست موجودی خود مشاهده کنید. در سمت راست جایی که طلای شما نمایش داده می شود، یک جفت دایره بنفش و یک عدد در سمت راست آنها وجود دارد. این عدد مقدار Obolهای فعلی شما است.

چگونه ابول های زمزمه کننده را دریافت کنیم

در حال پخش: بازی Diablo 4 Stronghold Sorcerer (بتا)

هدف از زمزمه ابول

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

اینها با دایره های قرمز بزرگ روی مینی مپ شما مشخص می شوند و معمولاً شامل کشتن دشمنان برای مدت زمان معینی می شوند. ما در طول مدتی که در نسخه بتا بودیم با چندین رویداد روبرو شدیم، یکی از ما می‌خواست که برای نجات زنی که زیر یک گاری پنهان شده بود، دشمنان را دفع کنیم، و دیگری کشتن شیاطین برای متوقف کردن یک مراسم شیطانی. پس از پایان رویداد، صندوقچه گنج در وسط منطقه رویداد ظاهر می شود. قفسه سینه را باز کنید و تعداد ثابتی از Whispering Obols به عنوان غارت ظاهر می شود.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

علاوه بر کلید Whispering، بازیکنان می‌توانند مقدار متفاوتی از Whispering Obols را برای شانس بردن یک آیتم نادر در هر یک از دسته‌های خاص خرج کنند. به عنوان مثال، اگر به یک کارمند جدید برای شخصیت جادوگر خود نیاز دارید، می توانید 75 ابول را در فروشگاه Purveyor of Curiosities خرج کنید. سپس شانس دریافت یک چوب کمیاب را خواهید داشت. توجه داشته باشید، به این دلیل نیست که شما Obols را خرج می کنید که یک کالای کمیاب دریافت می کنید. شما فقط یک فرصت دارید که با یک مورد از این کمیاب جایزه بگیرید. اگر بدشانس باشید، فقط یک آیتم معمولی دریافت خواهید کرد که احتمالاً بهتر از چیزی نیست که در حال حاضر دارید. این اساساً بازی است، به سبک Diablo 4.

بازیکنان ممکن است متوجه شوند که مقداری از این ارز مرموز را به دست آورده اند، اما ممکن است دقیقا متوجه نشوند که چگونه آن را به دست آورده اند یا آن را برای چه چیزی خرج کنند. ما راز پیرامون Murmuring Obols را روشن خواهیم کرد تا بازیکنان در Sanctuary نگرانی کمتری داشته باشند.

در حال حاضر در نسخه بتای Diablo 4، فقط یک مورد از Murmuring Obols وجود دارد. بازیکنان می‌توانند از فروشگاهی که با نماد بانک روی نقشه شما مشخص شده است دیدن کنند و ابول‌های زمزمه‌کننده‌شان را روی آیتم‌های مرموز خاصی صرف کنند. مقالات بر اساس دسته بندی تفکیک شده اند و دسته بندی ها به شرح زیر است:

ارائه‌دهنده کنجکاوی نقطه‌ای است که می‌توانید زمزمه‌های ابول را خرج کنید.
ارائه‌دهنده کنجکاوی نقطه‌ای است که می‌توانید زمزمه‌های ابول را خرج کنید.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

در مورد زمزمه کلید، این مورد فقط برای باز کردن صندوقچه های بی صدا استفاده می شود که در نقشه نادر است. اگرچه، تا جایی که می توانیم بگوییم، فروشگاه Purveyor of Curiosities تنها جایی است که این کلیدها را می فروشد. آنها هر کدام 20 ابول می گیرند و اگر بخواهید آن را بخرید، تضمین می کنید که یکی را دریافت خواهید کرد.

ابول های شما در کنار طلای شما در منوی کاراکتر نمایش داده می شوند.
ابول های شما در کنار طلای شما در منوی کاراکتر نمایش داده می شوند.

اندازه:

همه دسته‌ها قیمت‌های متفاوتی دارند و زره‌ها قیمت کمتری نسبت به سلاح دارند. با این حال، فروشگاه فقط بر اساس کلاس فعلی شما اسلحه خواهد داشت، بنابراین شما نمی توانید به عنوان مثال به عنوان یک بربر، یک کارمند یا عصا خریداری کنید. با این حال، اگر احساس خوش شانسی می کنید و در جستجوی یک لباس جدید یا سلاح سرد هستید، می توانید شانس خود را در Curiosities Vendor امتحان کنید.