Diablo 4 – Secret of Spring Side Quests and Emotes Guide

در خود یادداشت آمده است: «فانوس گرما در آغوش زمستان، صبری که به لطف طبیعت پاداش داده شده است». هنگامی که به مکان مشخص شده بر روی نقشه برسید، یک حوضچه کوچک آب خواهید دید که منبع نام کوئست است. مانند برخی از ماموریت‌های جانبی دیگر در Diablo 4، شما باید از یک emote خاص در اینجا استفاده کنید. چیزی که ممکن است برای برخی گیج کننده باشد این است که “صبر” ذکر شده در معما با هیچ چیز در چرخ شکلک پیش فرض مطابقت ندارد.

برای تخم ریزی سینه باید از شکلک انتظار در کنار فنر کوچک استفاده کنید.
برای تخم ریزی سینه باید از شکلک انتظار در کنار فنر کوچک استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر درباره Diablo 4، مانند راهنمای کلاس یا سیاه چال، به مرکز راهنمای گیم اسپات Diablo 4 مراجعه کنید.

در عوض، چرخ شکلک را باز کنید و دکمه را فشار دهید شخصی سازی کنید و لیست شکلک های تعیین نشده را به پایین اسکرول کنید تا زمانی که شکلک برچسب گذاری شده را پیدا کنید صبر کن. شکلک Wait را به چرخ خود اضافه کنید، سپس از آن در کنار فنر برای تخم ریزی یک سینه استفاده کنید. صندوق فقط حاوی طلا و منابع برای من بود، اما این می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. پس از باز کردن قفسه سینه، تلاش به پایان می رسد.

ابتدا باید یادداشت معما را جمع آوری کنید که تلاش را آغاز می کند. این یادداشت را می‌توان در شمال کیووشاد در نزدیکی ورودی سیاه‌چال فورساکن کواری پیدا کرد که روی نقشه بالا با دایره قرمز مشخص شده است. سریعترین راه در اینجا این است که از طریق خروجی شرقی شهر را ترک کنید و در انتهای نقشه به سمت شمال بمانید. هنگامی که یادداشت را پیدا کردید، تلاش شروع به علامت گذاری یک منطقه کوچک روی نقشه در شمال محل یافتن یادداشت می کند.

بخوانید  تاریخ اکران فیلم Casting of Frank Stone مشخص شد
خود منبع فقط کمی شمال از جایی است که یادداشت برداشته شده است.
خود منبع فقط کمی شمال از جایی است که یادداشت برداشته شده است.

Diablo 4 پر از ماموریت های جانبی است، و در حالی که بسیاری از آنها به سادگی از شما می خواهند که نیروهای جهنم را از بین ببرید، برخی از آنها نیاز به تفکر بیشتری دارند. یکی از آنها یک جستجوی جانبی به نام “راز بهار” است که در شمال اولین شهر مرکزی کیووشاد یافت می شود. این تلاش زمانی شروع می شود که یک یادداشت کوچک با یک معما پیدا کنید. در اینجا نحوه تکمیل آن آمده است.

چگونه راز بهار را در دیابلو 4 کامل کنیم

این یادداشت را می توان در نزدیکی ورودی سیاهچال Forsaken Quarry پیدا کرد.
این یادداشت را می توان در نزدیکی ورودی سیاهچال Forsaken Quarry پیدا کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر