Diablo 4 – Necromancer Leveling راهنمای

The Necromancer یکی از کلاس‌های قهرمانی Diablo 4 است. این پیروان Rathma از مردگان و ارواح استفاده می‌کنند و برای تضعیف دشمنان، جادوهای ساخته شده از استخوان را جادو می‌کنند یا نفرین می‌فرستند. در اینجا راهنمای سطح بندی Diablo 4 Necromancer ما است تا به شما کمک کند بهترین مهارت ها را برای کمپین انتخاب کنید.

نسخه ارتقا یافته Diablo 4 Necromancer برای بتا

نسخه ارتقا یافته Diablo 4 Necromancer عمدتاً بر روی منطقه اثر (AoE) و بقای اضافی تمرکز دارد. به همین ترتیب، کاراکترها در مرحله بتا در سطح 25 قرار دارند، بنابراین ما فقط چند انتخاب داریم. به‌علاوه، برای توضیح عمیق‌تر هر توانایی، می‌توانید به بررسی اجمالی Necromancer در مورد مهارت‌های فعال، استعدادها/منفعل‌ها و کتاب احضار مینیون‌های مرده نگاه کنید.

مهارت پایه: خونریزی (شروع شده) – مهارت‌های اولیه را می‌توان برای تولید Essence اسپم کرد و خونریزی حتی از طریق تولید Blood Orb شفا بیشتری را فراهم می‌کند. نه تنها این، بلکه امتیاز دیگری نیز به Fortify اعطا می کند که به عنوان HP/overshield اضافی و آسیب اضافی ناشی از حملات Overpower عمل می کند.

کتاب مردگان – در اینجا تخصص ها و انواع مینیون های ارواح که می خواهید برای نسخه ارتقا یافته Necromancer Diablo 4 به دنبال آنها باشید، آمده است:

 • Skeleton Warriors: Reapers – حملات Reaper علیه دشمنان کند، حیرت‌زده، ریشه‌دار یا آسیب‌پذیر باعث کاهش سرد شدن حملات مکانیکی آن‌ها می‌شود.
 • Mages Skeletal – چند گزینه قابل اجرا در اینجا وجود دارد:
  • سرد – دشمنان منجمد شده یا مورد حمله قرار می گیرند در حالی که توسط Mages Skeleton شما منجمد می شوند به مدت سه ثانیه آسیب پذیر می شوند.
  • استخوان (فداکاری/هیچ) – آسیب Overpower شما را 30٪ افزایش می دهد، اما دیگر نمی توانید Skeleton Mages را احضار کنید.
 • Golem: Bone – در حالت ایده آل، شما می خواهید گولم آهنی را انتخاب کنید. با این حال، به دلیل محدودیت سطح بتا، نمی‌توانید قفل نسخه‌های دیگری را قبل از راه‌اندازی باز کنید. بنابراین در حال حاضر، فقط می توانید یکی از دو ارتقاء Bone Golem را انتخاب کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

Diablo 4 در حال حاضر در مرحله بتا است. به این ترتیب، برخی از اطلاعات در اینجا ممکن است با نزدیک شدن به عرضه رسمی بازی در 6 ژوئن تغییر کنند. ما این راهنما را بر این اساس به روز خواهیم کرد. در حال حاضر، می توانید از مرکز دوره ما دیدن کنید.

Ultimate: Army of the Dead (Prime and Supreme) – برای چند ثانیه یک ارتش مرده را به ذهن متبادر می کند که باعث انفجار می شود. امتیاز عالی همچنین مینیون های اسکلتی که افتاده اند را بالا می برد، بنابراین نیازی به احضار مجدد آنها با استفاده از اجساد ندارید.

Blood Surge بیشتر علوفه را می کشد و اجساد جدیدی ایجاد می کند. سپس می‌توانید برای دریافت DPS اضافی، Corpse Explosion را اسپم کنید.
Blood Surge بیشتر علوفه را می کشد و اجساد جدیدی ایجاد می کند. سپس می‌توانید برای دریافت DPS اضافی، Corpse Explosion را اسپم کنید.

مهارت پایه: افزایش خون (ماوراء طبیعی) – احتمالاً Blood Surge یکی از بهترین مهارت ها برای نسخه ارتقاء یافته Diablo 4 Necromancer خواهد بود. این به این دلیل است که این یک توانایی AoE است که شما را درمان می کند. در مورد دو امتیاز آن، ما فکر می‌کنیم که Paranormal هنگام تلاش برای فعال کردن Overpower قابل اعتمادتر است، به خصوص اگر Bleed برای افزودن به ارزش Fortify استفاده شود.

نفرین: تخریب (وحشتناک) – Decrepify هم به عنوان یک بافر AoE (آسیب کمتر وارد شده) و هم به عنوان کنترل جمعیت (آهسته و بی‌حس کردن) عمل می‌کند.

جسد: انفجار جسد (وزن شده) – Corpse Blast یکی از نمادین ترین توانایی های Necromancer است. با فرض اینکه Blood Surge چندین دشمن علوفه‌ای را می‌کشد، می‌توانید چندین پرتاب Corpse Explosion را دنبال کنید تا آسیب عظیم AoE وارد کنید. این توانایی همچنین برای هیچ Essence هزینه ای ندارد، زیرا اجساد را که در میدان نبرد آشغال می کنند مصرف می کند.

بخوانید  Pokemon TCG Scarlet and Violet EX و Tera Mechanics توضیح داده شده است، پیش‌سفارش اکنون باز است

غیرفعال ها – در صورت داشتن مقدار کافی می توانید به یکی از آنها نکاتی اضافه کنید:

 • Hewed Flesh – این فرصتی را به ضربات شما می‌افزاید تا یک جسد در محل هدف ایجاد کنید، با درصدی دوبرابر در برابر باس‌ها. این در باس فایت‌ها که در آن حریف شما به ندرت مینیون‌هایی را احضار می‌کند که می‌توانید آنها را بکشید تا اجساد اضافی ایجاد کنید.
 • تسلط بر رزمندگان اسکلتی – اغلب شما به جنگجویان اسکلتی خود تکیه می کنید. ممکن است کمی آنها را جلا دهید.
 • Amplify Damage – این بیشتر پیشنهادی است که می توانید بعداً انجام دهید، اگرچه به Grim Harvest نیز نیاز دارید. این امر به طور موقت آسیبی را که پس از خوردن جسد وارد می‌کنید افزایش می‌دهد، که به هر حال اغلب تمایل به انجام آن دارید.