Diablo 4 Level Fast – بهترین راه برای کسب XP

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

اگر می‌خواهید بهترین مهارت‌های AoE را برای هر کلاس ببینید، می‌توانید راهنماهای قبلی ما را در مورد بهترین ساخت‌ها برای Sorcerer، Rogue و Barbarian در Diablo 4 بخوانید. استفاده از مجموعه مهارت‌های این راهنماها به شما این امکان را می‌دهد که انبوهی را از بین ببرید. دشمنان را به راحتی انجام دهید و در طول زمان برای انجام کارهای بسیار کم، مقادیر زیادی XP به دست آورید.

تمام سیاه چال ها را در Fractured Peaks کامل کنید

سقف سطح در Diablo 4 beta 25 است که ممکن است در نگاه اول زیاد به نظر نرسد. با این حال، همانطور که پیش درآمد بازی را مرور می کنید و شروع به تکمیل ماموریت های داستانی اصلی و سیاه چال ها می کنید، به سرعت متوجه خواهید شد که نوار XP شما با شروع به آرامی پیشرفت می کند. سطح شخصیت خود را افزایش دهید. در نتیجه، بازیکنان ممکن است کنجکاو باشند که آیا می‌توانند کاری انجام دهند تا XP بیشتری کسب کنند و سریع‌تر به سطح بالاتر در نسخه بتای Diablo 4 برسند. در این راهنما، بهترین راه‌ها برای کسب XP در نسخه بتا را بررسی خواهیم کرد. بتا تا بتوانید شخصیت خود را به حداکثر برسانید، تمام جوایز بتا و لوازم آرایشی را به دست آورید و شروع به انجام سخت ترین وظایف در Diablo 4 کنید.

ماموریت های داستان اصلی را کامل کنید

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

ما با بدیهی شروع می کنیم، اما این نکته ای است که برخی از بازیکنان تمایل دارند آن را فراموش کنند. در نسخه بتای Diablo 4 تعداد زیادی ماموریت اصلی وجود ندارد، اما به اندازه کافی وجود دارد که شما را برای چندین ساعت مشغول نگه دارد. وقتی به شهر مرکزی کیووشاد سفر می‌کنید، ممکن است برخی از قسمت‌های شما وسوسه شوند که از منطقه قله‌های شکسته خارج شده و در حالی که داستان اصلی را عقب می‌اندازند، کاوش کنند.

ماموریت های داستان اصلی منبع عالی XP هستند.
ماموریت های داستان اصلی منبع عالی XP هستند.

اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید!

شما به سه سطح مختلف از شهرت در نسخه بتای Diablo 4 دسترسی دارید و می توانید این سطوح را با انجام ماموریت های جانبی، بازدید از مکان های جدید و یافتن آیتم های منحصر به فرد در منطقه مانند مجسمه های لیلیث افزایش دهید. همانطور که شهرت خود را در منطقه افزایش می دهید، XP و آیتم های اضافی بیشتری کسب خواهید کرد، مانند امتیاز مهارت بیشتر و هزینه های معجون درمانی اضافی.

بخوانید  به‌روزرسانی آنلاین هفتگی GTA، گاراژ بزرگ و فعالیت‌های بیشتر در Los Santos Drug Wars را اضافه می‌کند.

World Tier 2 را بازی کنید

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

اگرچه می توانید این مسیر را طی کنید، اما زمان لازم برای رسیدن به سقف سطح در بتا را افزایش خواهید داد. با انجام سریع تمام ماموریت های داستانی اصلی، نه تنها قادر به کاوش در جهان و کشف ایستگاه های بین راهی و سیاه چال ها خواهید بود، بلکه در طول مسیر، XP زیادی کسب خواهید کرد. علاوه بر این، ماموریت‌های اصلی به شما طلا و تجهیزات منحصربه‌فرد پاداش می‌دهند، که می‌تواند به شما کمک کند تا ۱۵ سطح اول را قبل از شروع به باز کردن قفل ابزار بهتر پاک کنید.

به سطح شهرت خود توجه کنید

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

در شروع نسخه بتای Diablo 4، از شما پرسیده می شود که در کدام سطح جهانی می خواهید بازی کنید. دو گزینه ای که ما به آنها دسترسی داریم Adventurer و Veteran هستند. این‌ها نسخه‌هایی از سطوح دشواری بازی هستند که Adventurer ساده‌تر از Veteran هستند. با این حال، مزیت Veteran این است که شما XP بیشتری به دست می آورید و قطره های بهتری از دشمنان دریافت می کنید.

شما می توانید سطح جهان خود را در هر زمان تغییر دهید.
شما می توانید سطح جهان خود را در هر زمان تغییر دهید.