Diablo 4 – Class Guides Hub

Diablo 4 دارای چندین قهرمان برای انتخاب است که هر کلاس به دلیل مکانیک خود سبک های بازی منحصر به فردی را ارائه می دهد. در حالی که می‌توانید یک شخصیت خاص را «اصول» کنید، همیشه می‌توانید دیگران را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی روی میز آورده‌اند. در اینجا راهنمای مرکز کلاس Diablo 4 ما برای کمک به قهرمانان مختلفی است که می توانید انتخاب کنید.

Diablo 4 Class Hub – کلاس های قابل بازی و مکانیک بازی آنها

Necromancer ها معمولاً طرفداران قدیمی دیابلو هستند. این تا حدی به دلیل دانش پیشینه آنها (یعنی آنها کاهنان راتما هستند) و نقاط قوت آنها است. مهمترین آنها راهی برای پرورش مینیون های مرده، انفجار اجساد و استفاده از قدرت استخوان ها و سموم است. Necromancer از Diablo 4 در طول بتای باز که از 24 تا 27 مارس اجرا می شود، در دسترس خواهد بود.

  • مهارت های نکرومانسر (به زودی)
  • Necromancer Talents (به زودی)
  • Necromancer Builds (به زودی)

دروید

ما در حال حاضر پنج کلاس در Diablo 4 می شناسیم. آنها Barbarian، Rogue، Sorcerer، Necromancer و Druid هستند. هرکدام دارای مکانیک‌های منحصربه‌فردی هستند که به گیم‌پلی متنوع اجازه می‌دهند، یعنی مهارت‌هایشان (یعنی توانایی‌هایی که می‌توانند فعال شوند)، استعدادها (یعنی غیرفعال‌ها)، و ویژگی‌های خاصی که برایشان به نمایش می‌گذارد.

جادوگر

همه عاشق Barbarian هستند، یک عنصر اصلی در سری Diablo. این وحشی ها با سر در نبرد می جهند تا مخالفان خود را در هم بشکنند و فریادهای نبرد خود را با صدای بلند فریاد می زنند. بربرها از مکانیک زرادخانه اسلحه استفاده می کنند، جایی که توانایی های آنها به نوع خاصی از سلاح نیاز دارد (به عنوان مثال، بریده، بلانت، دو دست و غیره). آنها می توانند تسلیحات خود را آزادانه برای فعال شدن و چرخش در حملات مختلف تعویض کنند.

اراذل و اوباش

Rogues کلاس اسمی مبتنی بر مهارت شما هستند، زیرک و زیرک، به سرعت برای طفره رفتن از حملات یا ضربه زدن در زمانی که کمترین انتظار را دارید می شتابند. مشابه شخصیت‌های بازی‌های قبلی مانند آمازون و شکارچی شیطان، Rogues ترکیبی از تخصص غوغا و دامنه‌ای را ارائه می‌کند. علاوه بر این، مکانیک Imbue به آنها اجازه می دهد تا حملاتی را با آسیب سم، سرما یا سایه وارد کنند.

  • مهارت های سرکش (به زودی)
  • Thiving Talents (به زودی)
  • نسخه های سرکش (به زودی)
به عنوان Diablo 4 Rogue، می توانید از نزدیک آسیب وارد کنید و سپس برای شلیک به دشمنان از راه دور، تیراندازی کنید.
به عنوان Diablo 4 Rogue، می توانید از نزدیک آسیب وارد کنید و سپس برای شلیک به دشمنان از راه دور، تیراندازی کنید.

نکرومانسر

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

Diablo 4 در حال حاضر در مرحله بتا است. به این ترتیب، برخی از اطلاعات در اینجا ممکن است با نزدیک شدن به عرضه رسمی بازی در 6 ژوئن تغییر کنند. ما این راهنما را بر این اساس به روز خواهیم کرد.

Diablo 4 Druid یک کلاس هیبریدی است. برای یک چیز، آنها می توانند چند طلسم انجام دهند، زیرا ارتباط آنها با طبیعت به آنها امکان می دهد عناصر را احضار کنند. از سوی دیگر، آنها همچنین می توانند به جانوران وحشی تبدیل شوند و دشمنانی را که بیش از حد به آنها نزدیک می شوند از بین ببرند. مشابه Necromancer، Druid نیز در طول بتای باز قابل پخش خواهد بود.

  • مهارت های دروید (به زودی)
  • استعدادهای دروید (به زودی)
  • Druid Builds (به زودی)

Diablo 4 Sorcerer طلسمگر سنتی شماست. این شخصیت از قدرت عناصر استفاده می کند، دشمنان را با آتش می سوزاند، آنها را با یخ منجمد می کند یا با رعد و برق آنها را از بین می برد. کلاس همچنین از مکانیک افسون استفاده می کند، جایی که مهارت های فعال را می توان برای منفعت غیرفعال مجهز کرد.

وحشیانه