Diablo 4 – چگونه به دنده مسلط شویم

Diablo 4 Season 4، به نام Loot Reborn، سیستم غارت را بازسازی کرد. این شامل یک راه جدید برای ارتقای تجهیزات خود در بازی آخر Diablo 4 از طریق سیستم جدید Masterworking است. استادکاری امتیازات هر چسب را بر روی یک آیتم بهبود می بخشد و قدرت ساخت شما را افزایش می دهد. با این حال، به دست آوردن مواد با کیفیت بالا نیاز به کمی سنگ زنی دارد.

نحوه باز کردن قفل Masterworking

شما می‌توانید در آهنگر بر تجهیزات مسلط شوید، اما تنها پس از باز کردن قفل The Pit، یک سیاه چال آخر بازی، که تنها راه برای به دست آوردن مواد Masterwork است. برای باز کردن قفل The Pit، ابتدا باید یک کابوس سیاهچال سطح 46 را شکست دهید، که باید در سطح جهانی 4 باشید و دارای دشمنان سطح 100 است که از سطح 1 شروع می شود و تا سطح 200 می رود. وارد گودال شوید، به 3 Rune Shard نیاز دارید که می‌توانید آن‌ها را در Whispering Caches، Helltide Chests، Legion Chests، Nightmare Dungeons و Bosses در سراسر جهان پیدا کنید. . هنگامی که قفل گودال را باز کردید، برای باز کردن قفل منوی شاهکار در Blacksmith باید یک اجرا کامل کنید.

نحوه کار Masterworking

هر رتبه Masterwork به سه ماده مختلف و یک توده طلا نیاز دارد.
هر رتبه Masterwork به سه ماده مختلف و یک توده طلا نیاز دارد.

هر مورد را می توان در مجموع 12 بار کار کرد، که اکثر رتبه ها 5٪ افزایش به هر مورد اضافه می کنند. با این حال، رتبه های 4، 8 و 12 هر کدام 25 درصد افزایش به یک پیوست تصادفی اضافه می کنند. فقط آیتم های افسانه ای اجدادی با دو پسوند Tempered یا منحصر به فرد Ancestral را می توان از طریق Masterwork ارتقا داد.

بخوانید  Like A Dragon: Ishin برای PC تخفیف دارد

بسته به نوع آیتم، به مواد اولیه صنایع دستی، مانند کریستال حجاب یا روح فراموش شده، طلا، و یکی از سه ماده گودال، بسته به رتبه ارتقایی که در آن هستید، نیاز خواهید داشت.

رتبه های 1-4 به Obducite، 5-8 به Ingolith و 9-12 به Neathiron نیاز دارند. Obducite از سطوح 1 به 29 در The Pit، Ingolith Tiers 30 به 59 و Neathiron 60 به 200 افزایش می یابد. شما می توانید مواد سطح بالاتر را به نسخه های سطح پایین تر در کیمیاگر تبدیل کنید، اما نمی توانید مواد سطح پایین را به نسخه های سطح بالاتر تبدیل کنید..

خود گودال نسبتاً ساده است. هر اجرا دارای 15 دقیقه محدودیت زمانی برای دستیابی به تسلط است که با مقدار قابل توجهی از مواد کاردستی در آن سطح به پایان می رسد. مردن در گودال زمان می برد، مرگ اول 30 ثانیه، دومی 60 ثانیه و سومین مرگ و هر مرگ 90 ثانیه طول می کشد. برای تکمیل The Pit باید به سرعت دشمنان را بکشید تا یک متر پر شود. پس از پر شدن گیج، یک پورتال شما را به باس فایت می برد. باس فایت شبیه به مبارزات رئیس Nightmare Dungeon است، با این تفاوت که یک سایه تصادفی دشمن نیز در میدان ظاهر می شود که در حین مبارزه باعث ایجاد حملات می شود. تکمیل یک سطح، سطح بعدی را باز می کند، اما اگر آن را به سرعت کامل کنید، می توانید تا سه سطح را در یک حرکت باز کنید.

اگر سطح بالاتری را با گروهی نسبت به گروهی که قفل آن را باز کرده اید اجرا کنید، سطوح بعد از آن سطح را باز خواهید کرد، اما نه قبل از آن. به عنوان مثال، اگر بالاترین سطح شما 35 باشد و با یک دوست 45 را اجرا کنید، سطح 46 را باز می کنید، اما سطح 36 را نه.

بخوانید  فیلم ماموریت جدید: غیرممکن - قسمت اول Dead Reckoning که تعقیب و گریز ماشینی هیجان انگیز رم را نشان می دهد
اگر از رول های Masterwork خود ناراضی هستید، می توانید موارد را بازنشانی کنید، اما هیچ یک از مواد خود را پس نخواهید گرفت.
اگر از رول های Masterwork خود ناراضی هستید، می توانید موارد را بازنشانی کنید، اما هیچ یک از مواد خود را پس نخواهید گرفت.

مهم است که توجه داشته باشید که ارتقاء تجهیزات به مقدار مناسبی از مواد نیاز دارد، به خصوص اگر پاداش 25٪ مورد نظر خود را دریافت نکنید. شما می توانید رتبه بندی یک مورد را در هر زمان به صفر بازنشانی کنید، اما این هزینه و مواد هزینه دارد. همچنین برای مواد کار اصلی خود بازپرداختی دریافت نمی کنید، بنابراین مطمئن شوید که واقعاً می خواهید آنها را بازنشانی کنید.. شما می توانید اقلام با کیفیت بالا را برای بازیابی برخی از مواد از The Pit پاک کنید، اما فقط کسری از آنها را دریافت خواهید کرد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر