Diablo 4 هر 3 ماه یک بار محتوای داستانی جدید دریافت می کند

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

در جدیدترین Game Informer داستان جلدمدیر بازی Diablo IV Associate Game Joe Piepiora گفت که اگرچه او در استفاده از کلمه Expansion مردد است، به‌روزرسانی‌های فصلی پس از عرضه بازی شامل محتوای داستانی اضافی است که در هر به‌روزرسانی با مکانیک‌ها و ویژگی‌های جدید مرتبط می‌شود. به‌روزرسانی‌ها به‌علاوه با یک پاس فصلی جدید همراه خواهند شد که به صورت رایگان و ممتاز ارائه می‌شود. بلیزارد قبلا تایید کرده بود که فصل اول بازی با Diablo IV پخش نمی شود و کمی دیرتر از راه می رسد.

به گفته Game Informer، انتظار می‌رود که Diablo IV هر سه ماه یک‌بار به‌روزرسانی‌های «گوشتی» را دریافت کند: به‌روزرسانی‌هایی که سناریوهای جدیدی را معرفی می‌کنند.

بخوانید  LOTR Gollum Dev توضیح می دهد که چرا زبان الوی در پشت Paywall قفل شده است

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

در حال پخش: دیابلو IV | داخل تریلر گیم پلی بازی Endgame

بلیزارد همچنین برخی از جزئیات جدید Helltides را با Game Informer به اشتراک گذاشته است و روشن می کند که چندین منطقه از جهان می توانند به طور همزمان تحت تأثیر Helltides قرار بگیرند و برای مدت زمان محدودی باقی بمانند. دشمنان مرگبار بیشتری در داخل مرزهای Helltide ایجاد خواهند شد، از جمله نسخه های بازسازی شده باس های مختلف در طول بازی.

در داستان کاور، بلیزارد دو الحاق اضافی را فاش کرد که بازیکنان باید هنگام فتح سیاه چال‌های Nightmare در پایان بازی Diablo IV بر آن‌ها غلبه کنند. چنین ضمیمه ای شاهد یک ستون شکست ناپذیر از رعد و برق خواهد بود که دائماً بازیکنان را در سرتاسر سیاهچال تعقیب می کند، در حالی که دیگری سایه ای را اضافه می کند که بازیکنان را تعقیب می کند و در صورت برخورد، دید آنها را مبهم می کند و دشمنان بیشتری را احضار می کند.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

نسخه بتای اخیر Diablo IV بزرگترین نسخه در تاریخ فرنچایز بود و میلیون‌ها بازیکن به سطح 20 رسیدند و جوایز انحصاری بتا را دریافت کردند. بلیزارد قصد دارد در 20 آوریل یک پخش زنده را میزبانی کند تا به بازخورد بتا پاسخ دهد و در مورد نحوه عملکرد سیستم‌های پایان بازی Diablo IV بیشتر تحقیق کند. Diablo IV قرار است در 6 ژوئن وارد بازار شود.

بخوانید  مصاحبه با بلوبر تیم سازنده نسخه ریمیک سایلنت هیل 2

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

بلیزارد اخیراً اطلاعات بیشتری در مورد اینکه بازی پایانی Diablo IV دقیقاً چگونه خواهد بود در قالب یک ویدیوی توسعه دهنده ارائه کرده است. سیاه چال های کابوس، در کنار مناطق جهان باز به نام Helltides، بخش عمده ای از تجربه پایان بازی را تشکیل خواهند داد. Nightmare Dungeons به‌عنوان نسخه‌های چالش‌برانگیزتر و ریمیکس بیش از 100 سیاه‌چال موجود در Diablo IV در هنگام راه‌اندازی عمل می‌کند، با الصاق‌های مختلف که قابلیت پخش مجدد هر سیاهچال را افزایش می‌دهد.