Diablo 4 – نحوه استفاده از Transmog و Dyes


Diablo 4 به شما این امکان را می دهد که در حین کاوش در جهان و شکست دادن دشمنان، آیتم های بی شماری را جمع آوری کنید. برخی از آنها مفید هستند زیرا شخصیت شما را تقویت می کنند، در حالی که برخی دیگر زباله خالص هستند. با این حال، مواردی وجود دارند که می توانند بسیار خوب به نظر برسند، و احتمالاً می خواهید جلوه زیبایی آنها را حفظ کنید. در اینجا راهنمای Diablo 4 ما برای کمک به سیستم ترانس ماگ و همچنین رنگ ها یا رنگدانه ها وجود دارد.

نحوه استفاده از سیستم Transmog در Diablo 4

سیستم ترانس ماگ دیابلو 4 از طریق کمد لباسی که در مسافرخانه کیووشاد است قابل دسترسی است. در ابتدای کمپین از این شهر دیدن خواهید کرد. به هر حال، از آنجایی که کیوواشاد مرکز اصلی قله‌های شکسته است، این ویژگی خاص را خواهد داشت، اگرچه ممکن است آن را در جاهای دیگر هنگام بازدید از هاب/شهرهای بزرگ در اقدامات بعدی مشاهده کنید.

در مورد طراحی هر سلاح و زره، شما به طور پیش فرض به آنها دسترسی نخواهید داشت. در عوض، باید از آهنگر دیدن کنید. وقتی ماوس را روی یک آیتم نگه می‌دارید، همراه با نماد کلنگ باید بگوید “نمای جدید در بازیابی باز می‌شود”. اینها نشان می دهد که بازیابی این قطعات چرخ دنده به طور دائمی طراحی آنها را برای استفاده در transmogrification ذخیره می کند.

مطمئن شوید که قطعات ناخواسته را جمع آوری کنید تا در صورت باز کردن گزینه های جدید transmog.
مطمئن شوید که قطعات ناخواسته را جمع آوری کنید تا در صورت باز کردن گزینه های جدید transmog.

به هر حال، به سیستم و کمد لباس دیابلو 4 بازگردیم. تب Appearance را مشاهده خواهید کرد، که شبیه به خلق شخصیت است که در آن چهره و علامت گذاری شخصیت خود را تغییر داده اید، و همچنین تب کمد لباس، جایی که ما برخی از تغییرات زیبایی را انجام خواهیم داد. اصل مطلب اینجاست:

  • شما می توانید ظاهر روسری، صفحه سینه، دستکش، ساق، چکمه، سلاح اصلی و سلاح ثانویه خود را تغییر دهید. باز هم، گزینه های transmog آنهایی هستند که از قبل انتخاب کرده اید.
  • شما همچنین می توانید یک رنگدانه یا رنگ را از بین رنگ های موجود انتخاب کنید.
  • بخش Set به شما این امکان را می دهد که یک بار آرایشی یا ترکیبی از انواع را انتخاب کنید. شما می توانید فوراً ظاهر قطعات کاراکتر خود را بر اساس هر ساختنی که ذخیره می کنید تغییر دهید.
  • هنگامی که کارتان تمام شد، می‌توانید از طریق پانل موجودی، تغییر شکل در هر شکاف را فعال کنید.
می توانید رنگدانه/رنگ را تغییر دهید و مکان های تنظیم را ذخیره کنید.
می توانید رنگدانه/رنگ را تغییر دهید و مکان های تنظیم را ذخیره کنید.

در هر صورت، انتقال نیرو تنها یکی از ویژگی های اصلی شهر است. می‌توانید در راهنمای شهر/مرکز شهر کیوواشاد درباره سایر موارد بیشتر بدانید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.