Diablo 4 – مکان های همه مجسمه ها و محراب لیلیت

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

در حال پخش: بازی Diablo 4 Stronghold Sorcerer (بتا)

با این حال، در حال حاضر، 28 مورد وجود دارد، و بازیکنان می‌توانند از طریق اسکرین شات نقشه زیر، هر کدام را از کجا پیدا کنند.

تمام مجسمه های Lilith Altar در نسخه بتا Diablo 4.
تمام مجسمه های Lilith Altar در نسخه بتا Diablo 4.

اگر بازیکنان به نقشه خود نگاه کنند، می‌توانند دقیقاً تعداد مجسمه‌های Lilith Altar را در منطقه‌ای از نقشه که در حال حاضر در آن هستند و همچنین تعداد مجسمه‌هایی که تاکنون پیدا کرده‌اند، مشاهده کنند. بنابراین اگر می‌خواهید در سطح شهرت خود سریع‌تر پیشرفت کنید، پیدا کردن مجسمه‌های Lilith Altar مسیر آسانی است. همچنین می توانید با انجام ماموریت های جانبی، پاکسازی سیاه چال ها و قلعه ها و کشف نقاط بین راهی در سطح شهرت خود پیشرفت کنید.

بخوانید  Destiny 2 تغییرات عمده ای در سختی حملات، سیاه چال ها و موارد دیگر دارد.

همراه با جمع آوری یک افزایش آمار، بازیکنان همچنین در منطقه ای از نقشه که مجسمه محراب لیلیث را کشف کردند، شهرت پیدا می کنند. Renown مکانیکی است که بازیکنان می توانند با انجام وظایف مختلف در یک منطقه از نقشه آن را ارتقا دهند. بزرگترین منطقه در نسخه بتای Diablo 4 Fractured Peaks است و بازیکنان می توانند با فشار دادن “M” برای باز کردن نقشه بزرگ خود و سپس فشار دادن “W”، پیشرفت خود را از طریق سطوح شهرت Fractured Peaks مشاهده کنند.

سیستم شهرت Diablo 4 به بازیکنان پاداش هایی می دهد که نمی توانند در جای دیگر کسب کنند.
سیستم شهرت Diablo 4 به بازیکنان پاداش هایی می دهد که نمی توانند در جای دیگر کسب کنند.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

هنگام کاوش در دنیای Sanctuary در Diablo 4، باید به چیزهای زیادی توجه کرد. چه در حال تحقیق در مورد سیاه چال بعدی خود باشید و چه سعی می کنید یک رویداد را تکمیل کنید تا چند ابول زمزمه کننده اضافی دریافت کنید، معمولاً هرگز لازم نیست قبل از اینکه با اقدام بعدی خود روبرو شوید، راه دور بروید. با این حال، برای برخی از بازیکنان، آنها دنبال عمل نیستند. در عوض، آنها به دنبال علاقه‌مندانی هستند که بعداً به آنها کمک می‌کنند. یعنی، بازیکنان در نسخه بتای Diablo 4 به دنبال مجسمه‌های محراب لیلیث بودند.

در اینجا می توانید تمام جوایزی را که برای هر شهرت دریافت می کنید مشاهده کنید. اگر قبلاً سطحی را تکمیل کرده‌اید، می‌توانید پاداش خود را که می‌تواند از طلا و XP گرفته تا یک امتیاز مهارت یا هزینه‌های معجون درمانی اضافی را دریافت کنید. مجسمه‌های موجود در محراب لیلیث با این سیستم وارد بازی می‌شوند زیرا هر بار که بازیکنی مجسمه‌ای را پیدا می‌کند، مقدار کمی شهرت برای منطقه فعلی خود به دست می‌آورد.

بخوانید  جمع‌آوری موارد افشاشده از GTA 6 در انجمن‌ها

اندازه:

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

وقتی اولین مجسمه Altar of Lilith خود را کشف می کنید، بازی به شما می گوید که چیزهای بیشتری برای پیدا کردن وجود دارد. با این حال، هیچ نشانه ای از تعداد قابل شناسایی در نسخه بتای Diablo 4 وجود ندارد. طبق نقشه، مجموعاً 28 مجسمه Lilith Altar در نسخه بتا وجود دارد. البته پس از انتشار کامل بازی و باز شدن کل نقشه برای کاوش بازیکنان، مجسمه های بیشتری وجود خواهند داشت.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

در این راهنما، ما به شما نشان خواهیم داد که کجا می‌توانید مجسمه‌های Lilith Altar را در نسخه بتا Diablo 4 پیدا کنید و دقیقاً توضیح دهید که آنها برای شخصیت شما چه می‌کنند.

همه مکان های مجسمه محراب لیلیت

در مورد این امتیازات، چند دلیل وجود دارد که بازیکنان باید شکار مجسمه‌های محراب لیلیث را در اولویت قرار دهند. همانطور که بازی در ابتدا توضیح می دهد، هر مجسمه به بازیکنان بسته به اینکه با کدام یک تعامل داشته باشند، نوع متفاوتی از پاداش را می دهد. اکثر مجسمه ها به بازیکنان یک تقویت دائمی برای یکی از آمارهای خود می دهند. این معمولاً به صورت پاداش +2 به یکی از پنج آمار آنها می آید.

بخوانید  معرفی بازی موبایل The Simpsons: Tapped Out | سیمپسون ها وارد می‌شوند

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

این مجموعه، در نوع خود، بسیار مورد توجه بازیکنان بتا قرار گرفت. حتی اگر ما فقط به یک شهر بزرگ و اطراف آن دسترسی داریم، بیش از 20 مجسمه محراب لیلیث در مناطق مختلف نقشه محدود پراکنده شده اند. در نتیجه، بازیکنان در تلاش برای یافتن تمام مجسمه‌ها، برف و جنگل‌های انبوه Sanctuary را جست‌وجو کردند.

معمولا مجسمه ها در امتداد یک جاده یا نزدیک خط درخت قرار می گیرند. آنها اغلب تا حدودی پنهان می شوند، اما اگر در نزدیکی آنها باشید، متوجه خواهید شد زیرا مجسمه به رنگ قرمز تیره می درخشد. هنگامی که مجسمه ای را پیدا کردید، روی آن بایستید و کلید تعامل را فشار دهید تا از تمام مزایا بهره مند شوید.

مجسمه های محراب لیلیت چه می کنند؟