Diablo 4 – مکان های همه مجسمه ها و محراب لیلیت

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

این مجموعه، در نوع خود، بسیار مورد توجه بازیکنان بتا قرار گرفت. حتی اگر ما فقط به یک شهر بزرگ و اطراف آن دسترسی داریم، بیش از 20 مجسمه محراب لیلیث در مناطق مختلف نقشه محدود پراکنده شده اند. در نتیجه، بازیکنان در تلاش برای یافتن تمام مجسمه‌ها، برف و جنگل‌های انبوه Sanctuary را جست‌وجو کردند.

وقتی اولین مجسمه Altar of Lilith خود را کشف می کنید، بازی به شما می گوید که چیزهای بیشتری برای پیدا کردن وجود دارد. با این حال، هیچ نشانه ای از تعداد قابل شناسایی در نسخه بتای Diablo 4 وجود ندارد. طبق نقشه، مجموعاً 28 مجسمه Lilith Altar در نسخه بتا وجود دارد. البته پس از انتشار کامل بازی و باز شدن کل نقشه برای کاوش بازیکنان، مجسمه های بیشتری وجود خواهند داشت.

در مورد این امتیازات، چند دلیل وجود دارد که بازیکنان باید شکار مجسمه‌های محراب لیلیث را در اولویت قرار دهند. همانطور که بازی در ابتدا توضیح می دهد، هر مجسمه به بازیکنان بسته به اینکه با کدام یک تعامل داشته باشند، نوع متفاوتی از پاداش را می دهد. اکثر مجسمه ها به بازیکنان یک تقویت دائمی برای یکی از آمارهای خود می دهند. این معمولاً به صورت پاداش +2 به یکی از پنج آمار آنها می آید.

با این حال، برخی از مجسمه‌ها پاداش‌های مختلفی مانند افزایش تعداد Whispering Obols که می‌توانند نگه دارند یا افزایش HP ارائه می‌دهند. با این حال، در اکثر مواقع، بازیکنان یک افزایش آمار پایه کسب می‌کنند.

بخوانید  پخش تریلر بتل پس فصل اول بازی Overwatch 2

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

با این حال، در حال حاضر، 28 مورد وجود دارد، و بازیکنان می‌توانند از طریق اسکرین شات نقشه زیر، هر کدام را از کجا پیدا کنند.

تمام مجسمه های Lilith Altar در نسخه بتا Diablo 4.
تمام مجسمه های Lilith Altar در نسخه بتا Diablo 4.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

هنگام کاوش در دنیای Sanctuary در Diablo 4، باید به چیزهای زیادی توجه کرد. چه در حال تحقیق در مورد سیاه چال بعدی خود باشید و چه سعی می کنید یک رویداد را تکمیل کنید تا چند ابول زمزمه کننده اضافی دریافت کنید، معمولاً هرگز لازم نیست قبل از اینکه با اقدام بعدی خود روبرو شوید، راه دور بروید. با این حال، برای برخی از بازیکنان، آنها دنبال عمل نیستند. در عوض، آنها به دنبال علاقه‌مندانی هستند که بعداً به آنها کمک می‌کنند. یعنی، بازیکنان در نسخه بتای Diablo 4 به دنبال مجسمه‌های محراب لیلیث بودند.

در حال پخش: بازی Diablo 4 Stronghold Sorcerer (بتا)

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.