Dev قول داده است که Callisto Protocol محتوای اصلی بازی را برای Season Pass حذف نمی کندکارگردان Callisto Protocol، گلن شوفیلد، مجبور شد جزئیاتی را در مورد سیزن پس بازی این هفته توضیح دهد، زیرا گزارش شد که برخی از موردانتظارترین فیلم‌های بازی در زمان عرضه پول پرداخت خواهند کرد.

این سوء تفاهم احتمالاً از لیست بازی در Steam ناشی می شود که نسخه Digital Deluxe را با قیمت 20 دلار بیشتر از بازی استاندارد ارائه می دهد. Digital Deluxe شامل Season Pass بازی است که شامل مجموعه ای از پوسته ها، دو حالت بازی جدید، DLC داستانی و جایزه 13 انیمیشن مرگ بازیکن جدید و 12 انیمیشن مرگ دشمن جدید است.

در حال پخش: The Callisto Protocol – تریلر رسمی راه اندازی

با توجه به اینکه خرید سیزن پس از زمان عرضه در دسترس است و توضیحات Steam فاقد هر نوع جدول زمانی برای انتشار محتوای اضافی است، برخی رسانه‌ها گزارش داده‌اند که ۲۵ انیمیشن مرگ وحشتناک بازی – که بخش عمده‌ای از بازاریابی بازی بوده‌اند. از زمان راه اندازی پشت یک دیوار پرداخت قفل شود.

در حالی که درست است که این انیمیشن‌ها فقط برای بازیکنانی که پول اضافی خرج می‌کنند در دسترس خواهند بود، که احتمالاً بعداً به عنوان یک افزونه مستقل نیز در دسترس خواهند بود، Schofield در توییتر توضیح داد که این محتوا حتی هنوز توسعه نیافته است. تمام انیمیشن‌های اضافه‌ای که در بسته‌های Contagion و Riot وعده داده شده‌اند، محتوای جایزه‌ای در بالای صحنه‌های مرگ وحشتناک بی‌شمار موجود در بازی خواهند بود.

اسکوفیلد اضافه کرد که این محتوای اضافی در پاسخ به بازخورد طرفداران در حال توسعه است و بازیکنان درخواست طیف گسترده‌تری از انیمیشن‌های مرگ را دارند. شوفیلد در پاسخ به توییت بعدی اضافه کرد که “ما همه چیزهای عجیب و غریبی را که انجام شده در بازی اکسپدیشن قرار داده ایم.” Callisto Protocol قرار است در تاریخ ۲ دسامبر برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری X|S، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.