Deus Ex Go، دیگر بازی‌های موبایل Square Enix از سال آینده غیرقابل بازی خواهند بود

بازی‌ها از اول دسامبر از اپ استور و گوگل پلی استور حذف خواهند شد و بازیکنانی که قبلاً آن‌ها را دانلود کرده‌اند، می‌توانند تا زمانی که بازی‌ها در تاریخ ۴ ژانویه برای همیشه خاموش شوند، به بازی ادامه دهند. بازیکنان دیگر نمی توانند از امروز خریدهای درون بازی انجام دهند و Onoma هر کسی را که خرید قبلی انجام داده است تشویق می کند تا قبل از بسته شدن بازی ها در ژانویه از آنها استفاده کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

در حالی که معمولاً بازی‌ها سرورها را خاموش می‌کنند یا از بازی‌های قدیمی پشتیبانی می‌کنند، در این صورت چهار عنوان مورد بحث از 4 ژانویه کاملا غیرقابل پخش خواهند شد. بازی‌ها شامل بازی محبوب پازل موبایل Deus Ex Go، و همچنین Hitman Sniper: The Shadows، عنوان جدید موبایلی است که کمتر از یک سال پیش منتشر شد.

استودیوی Onoma که قبلا با نام Square Enix Montreal شناخته می‌شد، این هفته تعطیل می‌شود و برخی از عناوین موبایلی آن با آن همراه خواهند شد. پیش از آخرین روز استودیو در 24 نوامبر، Onoma اعلام کرد که Deus Ex Go، Hitman Sniper: The Shadows، Arena Battle Champions و Space Invaders: Hidden Heroes در 4 ژانویه برای همیشه تعطیل خواهند شد.

Onoma در اوایل سال جاری توسط Embracer Group به همراه تعدادی دیگر از استودیوهای غربی از Square Enix خریداری شد و در اکتبر تغییر نام داد، قبل از اینکه Embracer در نوامبر اعلام کرد که استودیو موبایل برای همیشه تعطیل می شود.

بخوانید  وجود سیستم تغییر شکل زره در بازی God of War Ragnarok

دیگر بازی‌های Onoma سری «Go»، Lara Croft Go و Hitman Go تحت تأثیر تعطیلی استودیو قرار نخواهند گرفت.